آخرین اخبار : 

۵ ستاره که در اخر فصل بازیکن آزاد خواهند بود

برخی شاگردان در فوتبال اروپا به سال آخر قراردادشان با باشگاه‌هایشان رسیدند و این بدین معنی است که آن‌ها ممکن است در اخر فصل جاری از تیمشان جدا شوند. این شاگردان تا سال ۲۰۱۹ قرارداد دارند و در زیر نگاهی به ۵ نفر از مطرح‌ترین آن‌ها خواهیم داشت.

داوید دخئا/>بدون شک او ارزشمندترین بازیکن منچستریونایتد در فصول اخیر بوده است و در حال حاضر در اواسط راه مذاکره برای تمدید قرارداد با باشگاه قرار دارد هرچند که هنوز توافقی حاصل نشده است. این که او چند بار نزدیک به خروج از باشگاه بوده هم خروجش را محتمل‌تر می‌کند.

آنخل دی‌ماریا/>او بازیکنی کلیدی برای پاری‌سن ژرمن از زمان پیوستنش از منچستریونایتد به این باشگاه بوده است اما شاید در تابستان پارک‌دپرنس را ترک کند. ملی‌پوش آرژانتینی فصل گذشته فاصله‌ای با پیوستن به بارسا نداشت و حالا هم در شرایطی که در سال آخر قراردادش است شاید در اخر فصل از باشگاه فرانسوی جدا شود.

سسک فابرگاس/>ستاره چلسی احتمالا در سال ۲۰۱۹ به عنوان بازیکن آزاد چلسی را ترک خواهد کرد. او که سابقه حضور در بارسا را هم دارد در تیمش جانشینان جوان زیادی پیدا کرده و از طرفی با وجود سن نه چندان کمش مشتریان زیادی هم دارد و این باعث می‌شود احتمال جدایی‌اش در اخر فصل جاری بیشتر شود.

داوید لوئیز/>در زمان سری و در شرایطی که در باشگاه کونته به او در ترکیب اصلی بازی داده نمی‌شد به نظر می‌رسید کار او در چلسی رو به اخر است اما آمدن سری اوضاع را تغییر داد. اما این بازیکن ۳۱ ساله هنوز قراردادی هم با باشگاه امضا نکرده و در اخر فصل بازیکن آزاد خواهد بود.

آرین روبن/>​وقتی رقابت‌های فصل جاری به اخر برسد آرین روبن ۳۵ ساله خواهد بود. در این سن او بازیکنی آزاد خواهد شد. ستاره اسبق رئال و چلسی در دوران جوانی بارها دچار مصدومیت شد اما روزهای درخشانی را در بایرن مونیخ تجربه کرد. اگر در اخر فصل جاری او بازنشسته نشود احتمال جدایی‌اش از باشگاه آلمانی به عنوان بازیکن آزاد زیاد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *