آخرین اخبار : 

یوونتوس در اندیشه جذب دوناروما

سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» گزارش داد باشگاه یوونتوس می‌تواند از وضعیت نامناسب مالی باشگاه میلان برای به خدمت گرفتن جان‌لوئیجی دوناروما بهره ببرد. دروازه‌بان ملی‌پوش میلان می‌خواهد در سن‌سیرو بماند و نسبت به مذاکره برای تمدید قراردادش علاقه‌مند است اما باشگاه میلان برای بهبود وضعیت مالی‌اش ممکن است دوناروما را بفروشد.

دونارما شاید قربانی وضعیت نامناسب مالی باشگاه میلان شود و یوونتوس در این بین وضعیت این دروازه‌بان جوان را به دقت زیرنظر دارد. این در حالی است که وویچخ شزنی در درون دروازه راه‌راه پوشان تورین خیلی مطمئن ظاهر نشده و جان‌لوئیجی بوفون ۴۱ ساله هم تنها تا آخر فصل جاری با یوونتوس قرارداد دارد و به نظر در آخر فصل هم دستکش‌هایش را خواهد آویخت.

پیش از این از رئال پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد به عنوان مشتریان این دروازه‌بان ایتالیایی یاد شده بود. آرسنال هم پس از بازنشستگی پتر چک به فکر جذب یک دروازه‌بان در تابستان پیش‌رو است و دوناروما ۲۰ ساله یکی از گزینه‌های مدنظر اونای امری به شمار می‌رود.

ارزش دروازه‌بان جوان میلان که تا سال ۲۰۲۱ با این باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد ۵۰ میلیون یورو تخمین زده شده است. او با دریافت ۶ میلیون یورو در سال بیشترین دستمزد دریافتی را در بین شاگردان میلان دارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2123339

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *