آخرین اخبار : 

یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا| بخشی مدال ارزشمند طلا را بر گردن آویخت

خبرنگار اعزامی از ایتالیا سی‌امین دوره مسابقه‌های یونیورسیاد ۲۰۱۹ با حضور بیش از ۶۰۰۰ ورزشکار از ۱۲۷ کشور جهان از روز ۱۲ تیرماه در “ناپل” ایتالیا در حال برگزاری است.

امروز (پنجشنبه – ۲۰ تیرماه) دیدارهای اوزان ۷۴- کیلوگرم مردان و ۶۲- و ۷۳- کیلوگرم زنان انجام  شد؛ امیرمحمد بخشی پریسا جوادی و ملیکا میرحسینی به عنوان هوگوپوشان ایرانی در این روز به رقابت پرداختند.

امیرمحمد بخشی هوگوپوش وزن  ۷۴- کیلوگرم کشورمان در اولین دیدار موفق شد «وجتوویسز» از لهستان را در اخر راند دوم و با نتیجه ۲۵ بر یک از پیش رو بردارد؛ در ادامه می‌بایست با نماینده فرانسه مبارزه می‌کرد که این هوگوپوش انصراف داد. وی سپس به مصاف «جانگهون وون» از کره‌جنوبی رفت و ۲۰ بر ۹ پیروز شد.

امیرمحمد در مرحله نیمه نهایی نماینده با سابقه پرتغال را ۹ بر ۳ شکست داد و راهی فینال شد و در این دیدار نیز موفق شد بر «ویکتور آسپ» نروژی ۱۰ بر ۳ غلبه کرده و بر سکوی قهرمانی بایستد.

ملیکا میرحسینی نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم گروه زنان نیز در این روز موفق به کسب مدال برنز شد.

تاکنون آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی موفق به کسب مدال طلا در این رویداد شدند. مهران برخورداری زهرا شیدایی و پریسا جوادی دیگر نمایندگان کشورمان بودند که از کسب مدال بازماندند.

هدایت تیم مردان برعهده «فریبرز عسکری» به عنوان سر مربی و «علی محمد بسحاق» به عنوان سر مربی است. سرمربیگری تیم زنان نیز برعهده «مهرو کمرانی» به عنوان سر مربی می‌باشد.

همچنین  پیش از این نیز در بخش پومسه ملی‌پوشان شایسته پومسه ایران موفق به کسب ۵ مدال برنز در این رقابت‌ها شدند.

گفتنی است؛ این مسابقات ۲G می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰‌ ۱۲ و ۷٫۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2052123

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *