آخرین اخبار : 

یوفا فدراسیون فوتبال فرانسه را جریمه کرد

تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی در تاریخ  ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) در  پنجمین مسابقه‌اش در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ با نتیجه ۴ بر یک مقابل میهمان خود آلبانی به برتری دست یافت که پیش از این مسابقه اتفاقی عجیب افتاد. در آستانه آغاز این مسابقه فرانسوی‌های به جای پخش سرود آلبانی به اشتباه سرود آندورا حریف بعدی‌شان در انتخابی یورو ۲۰۲۰ را پخش کردند که این اشتباه باعث تأخیر هفت دقیقه‌ای در شروع مسابقه شد چرا که آلبانیایی‌ها حاضر نبودند بدون تصحیح اشتباه صورت گرفته توسط فرانسوی‌ها و پخش سرودشان به میدان بروند.

کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در واکنش به این اشتباه فرانسوی‌ها فدراسیون فوتبال این کشور را ۲۰ هزار یورو جریمه نقدی کرد. در پی اشتباه در پخش سرود تیم ملی آلبانی پیش از مسابقه مقابل فرانسه در انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه از دولت آلبانی عذرخواهی کرده بود.

دیدیه دشان سر مربی خروس‌ها نیز پس از آن مسابقه گفته بود: من از شاگردان و سر مربی تیم ملی آلبانی عذرخواهی کردم. چنین اتفاقاتی نباید رخ دهد. من موضع آلبانیایی‌ها را درک می‌کنم و منطقی بود که ما صبر کنیم و آنها بخواهند اول سرودشان پخش و بعد از آن مسابقه آغاز شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2126809

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *