آخرین اخبار : 

یواخیم لو: نویر مقابل هلند درون دروازه آلمان می‌ایستد/ هاوارتز هن…

یواخیم لو در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل هلند در مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از اعتقاد ویژه خود به مانوئل نویر سنگربان ژرمن‌ها اظهار کرد.

سر مربی تیم ملی فوتبال آلمان در این باره اظهار داشت: نویر در مسابقه با هلند شماره یک تیم خواهد بود. البته در بارسلونا با تراشتگن صحبت کردم و به او قول دادم در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ شانس مسابقه کردن دارد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط شاگردانش گفت: گورتسکا بعد از تمرین روز گذشته دچار خونریزی شد و به مسابقه با هلند نمی‌رسد. او برای آزمایش باید به خانه برگردد. گورتسکا به دو سه روز استراحت نیازمند است. گنابری هم با وجود عدم حضور در مسابقه اخیر بایرن مشکلی برای همراهی آلمان ندارد.

لو همچنین تأکید کرد: در حال حاضر سرعت بیشتری داریم و مقابل دروازه رقبا خطرناک هستیم. ما در مسیر صحیحی قرار داریم اما باید بیش از این پیشرفت کنیم.

سر مربی تیم ملی آلمان در مورد شرایط کای هاوارتز هافبک ملی‌پوش تیم بایرلورکوزن هم اظهار کرد: هاوارتز سه سال است که در بوندس‌لیگا مسابقه می‌کند و عمل کرد بسیار خوبی داشته است. او هنوز باید پیشرفت کند و در آینده جایی در ترکیب ما خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2091303

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *