آخرین اخبار : 

گزارش تمرین پرسپولیس| پیاده‌روی ترابی و تمرین اختصاصی عالیشاه/ بیرانوند بهترین گلر آسیا از نگاه کامیابی‌نیا + عکس

ورزشی آخرین جلسه تمرین باشگاه فوتبال پرسپولیس قبل از اعزام به قطر برای دیدار مقابل السدقطر درمرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز (شنبه ) از ساعت ۱۷ در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

* تمرین امروز این باشگاه بیشتر جنبه ریکاوری داشتند و شاگردان اصلی در کنار شاگردان ذخیره تمرین سبک را سپری کردند و پابه توپ شدند.

* شاگردان از ساعت ۱۷:۳۰ وارد زمین شدند و نفرات اصلی و ذخیره در کنار دو به دو پاسکاری کردند و سپس در ادامه شاگردان اصلی زمین را ترک و شاگردان ذخیره هم زیر نظر برانکو آخرین نکات تاکتیکی رو پیگیری کردند.

* اعضای مدرسه فوتبال نونهالان پرسپولیس قبل از شروع تمرین در کنار زمین با شاگردان کادرفنی عکس یادگاری گرفتند که در این بین امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند را به شدت تشویق کردند

* مهدی ترابی مهاجم باشگاه پرسپولیس پس از جراحت روز گذشته زانوی راست خود در مسابقه مقابل نساجی امروز بصورت اختصاصی دور زمین نرم پیاده‌روی کرد. حضور ترابی در دیدار مقابل السدقطر در هاله ای از ابهام قرار داد وهنوز وضعیت این بازیکن برای این مسابقه مشخص نیست.

* امید عالیشاه دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس به صورت اختصاصی دور ورزشگاه دوید.

* حسین ماهینی مدافع راست قرمزپوشان که مدت‌هاست به دلیل مصدومیت از ترکیب پرسپولیس به دور مانده امروز در تمرینات گروهی همراه شاگردان به تمرین پرداخت.

* محسن ربیع‌خواه هافبک مصدوم سرخپوشان هم امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* شایان مصلح در صف دیگر شاگردان مصدوم پرسپولیس قرار دارد تنها بازیکن غایب تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* فضای تمرین امروز پرسپولیس بسیار شاداب بود و شاگردان مدام باهام شوخی و کری داشتند که کمال کامیابی‌نیا در تمجید از علیرضا بیرانوند با حالت شوخی بیان کرد بیرانوند بهترین گلر آسیاست.

* حدود ۲۰۰ هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند و شاگردان کادر فنی رو تشویق کردند.

* تمرین باشگاه فوتبال پرسپولیس برای دیدار دوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا ظهر تهران را به مقصد دوحه ترک خواهند کرد.

* دیدار دو باشگاه فوتبال السد قطر و پرسپولیس ایران در جریان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه هفته جاری در دوحه برگزار خواهدشد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *