آخرین اخبار : 

گزارش تمرین پرسپولیس| دسته گل کالدرون و شاگردان برای هواداران در روز بخشیده شدن احمدزاده / سردرگمی شاگردان و تمرین اخت…

ورزشی نخستین جلسه تمرین باشگاه فوتبال پرسپولیس پس از انتخاب گابریل کالدرون آرژانتینی به‌عنوان سر مربی جدید این باشگاه امروز (شنبه) با حضور ان و هواداران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهیدکاظمی برگزار شد.

* هواداران پرسپولیس که ساعتی قبل از آغاز تمرین خود را به ورزشگاه شهیدکاظمی رسانده بودند پس از حضور کالدرون و شاگردان در زمین به شدت آنها را تشویق کردند. تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه شهیدکاظمی در ابتدای تمرین در حدود هزار نفر بود.

* گابریل کالدرون سر مربی آرژانتینی پرسپولیس به همراه شاگردان با شاخه گل به سمت هواداران رفتند و از حضور آنها در محل تمرین امروز قدردانی کردند.

* علیرضا بیرانوند سیدجلال حسینی حسین ماهینی احمد نوراللهی کمال کامیابی‌نیا محمد انصاری مهدی ترابی سروش رفیعی شجاع خلیل‌زاده علی علیپور مهدی شیری فرشاد احمدزاده سیامک نعمتی مهدی شریفی محمدامین اسدی محسن ربیع‌خواه آدام همتی سیداحسان حسینی و سعید کریمی شاگردان حاضر در تمرین امروز پرسپولیس بودند.

* هواداران در حاشیه تمرین اسامی تک تک شاگردان را صدا زدند و آنها را تشویق کردند.

* پس از گذشت لحظاتی از تمرین بر تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه شهیدکاظمی افزوده شد و تعداد آنها از مرز هزار نفر هم عبور کرد.

* شاگردان از ساعت ۱۸ زیر نظر خواکین سر مربی بدنساز پرسپولیس به کارهای بدنسازی پرداختند و در ادامه شاگردان زیر نظر کالدرون تمرینات تاکتیکی را دستور کار قرار دادند.

* طراحی تمرینات پرسپولیس امروز از سوی کالدرون کمی شاگردان را دچار سردرگمی کرده بود اما پس از گذشت دقایقی و با تأکید کریم باقری سرخپوشان به خوبی آیتم‌های تمرین را پشت سر گذاشتند.

* تلاش خستگی‌ناپذیر کالدرون و فعالیت امروزش در تمرین پرسپولیس برای ان و هواداران جای سؤال داشت و آنها را متعجب کرده بود.

* هواداران در ادامه به تشویق و حمایت از باشگاه خود پرداختند و از شاگردان درخواست قهرمانی برای چهارمین بار پی در پی در لیگ برتر را داشتند این در حالی بود که هواداران با شعار و سرود عجیب از کالدرون آرژانتینی حمایت کردند.

* شایان مصلح و حمیدرضا طاهرخانی دو بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز به صورت اختصاصی دور زمین نرم دویدند.

* با درخواست خلیلی و صحبت‌های سیدجلال حسینی با کالدرون فرشاد احمدزاده در اواخر تمرین به میان هواداران رفت و با آنها آشتی کرد. هواداران پرسپولیس پس از پیوستن فرشاد احمدزاده به پرسپولیس علیه او موضع گرفته و خواستار جدایی این بازیکن از پرسپولیس بودند.

* در ادامه هواداران پرسپولیس با شعارهایی به حالت کنایه تأکید کردند که علت بخشیدن احمدزاده وساطت سیدجلال حسینی بوده است.

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2047984

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *