آخرین اخبار : 

گزارش تمرین پرسپولیس| تبریک هواداران به شاگردان به خاطر قهرمانی سوپر جام / حضور هوادار ژاپنی + عکس

ورزشی تمرین نوبت عصر باشگاه فوتبال پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) و پس از اعلام قهرمانی این باشگاه در سوپرجام  از سوی سازمان لیگ برتر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* در حالی که امروز رسما از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال پرسپولیس به خاطر عدم حضور استقلال در سوپرجام به عنوان قهرمان معرفی شد هواداران از این موضوع بسیار خوشحال بودند و این قهرمانی به سید جلال و شاگردان تبریک گفتند و در ادامه به‌خاطر این قهرمانی سرود قهرمانی سر دادند.

* دو تن از هواداران دورگه که اصالت ایرانی و ژاپنی داشتند در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و در آخر با شاگردان و کادر فنی عکس یادگاری انداختند.

* برانکو شخصا قبل از شروع تمرین برای کاشت موانع در زمین اقدام کرد. 

* شاگردان از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین حاضر شدند ابتدا زیر نظر مارکو به حرکات کششی و نرمشی همراه با توپ پرداختند و سپس شاگردان در ادامه به دو گروه تقسیم شدند و حفظ توپ در دستور کار داشتند و در ادامه شاگردان اصلی از ذخیره جدا شدند و به کارهای تاکتیکی کارهای سرعتی استقامتی و مرور تمرینات دفاعی برای مدافعان دنبال شد بخش بعدی تمرینات سانتر از جناحین و تمرین گلزنی انجام شد. 

* علیرضا بیرانوند پس از اینکه روز گذشته با مسئولان باشگاه پرسپولیس تا نیم فصل به توافق رسید و در این باشگاه ماندنی شد امروز نخستین جلسه تمرین خود با سرخپوشان انجام داد. 

* سروش رفیعی هافبک بازیساز پرسپولیس بیش از سایرین مورد حمایت هواداران قرار گرفت.  

* ربیع‌خواه همچنان به دلیل مصدومیت به‌صورت اختصاصی تمرین کرد. 

* هواداران پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز بخاطر عمل کرد خوب بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸ او را تشویق کردند و با شوخی به او گفتند «چطوری کریس».

* تمرینات باشگاه فوتبال پرسپولیس فردا در دو نوبت انجام خواهد شد و این باشگاه در روز پنجشنبه در یک دیدار تدارکاتی مقابل شهرداری ماهشهر به میدان خواهد رفت.  

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *