آخرین اخبار : 

گزارش تمرین تیم امید| چهره‌های نامی فوتبالی شاگردان استیلی را بدر…

خبرنگار ورزشی  آخرین تمرین تیم فوتبال امید کشورمان قبل از اعزام به تایلند برای حضور در مسابقات انتخابی ۲۰۲۰ توکیو امروز (چهارشنبه) با حضور جمعی از اهالی فوتبال از ساعت ۱۱ در کمپ تیم‌های ملی فوتبال برگزار شد.

* با دعوت حمید استیلی امروز جمعی از پیشکستوتان و اهالی فوتبال همانند احمدرضا عابدزاده کریم باقری علیرضا منصوریان کاظم اولیایی داریوش مصطفوی محمدرضا زادمهر حسن روشن حبیب کاشانی مهدی تارتار وریا غفوری محمد مایلی‌کهن و دیگر پیشکسوتان در آخرین تمرین تیم امید حاضر شدند تا با روحیه بالایی شاگردان تیم امید را به مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ بدرقه کنند.

تیم فوتبال امید ایران ,

 

* قبل از شروع تمرین استیلی به نمایندگی از کادرفنی به میان پیشکسوتان آمد و از آنها بابت حضورشان در تمرین تشکر کرد.

* تمرین با صحبت‌های استیلی برای شاگردان آغاز شد و سپس شاگردان زیر نظر امیرحسین پیروانی و رضا شاهردوی بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه در نیمه زمین به فوتبال هدفمند پرداختند و سپس کارهای تاکتیکی در سه گروه زیرنظر استیلی دنبال شد و بعد از آن شاگردان به تمرین گلزنی روی آوردند. تمرین با گذشت یک ساعت و سی دقیقه به اخر رسید و شاگردان بدن‌های خود را سرد کردند.

* تمرین امروز حال و هوای خاصی داشت و با حضور شاگردان منتخب ۹۸ جام جهانی فرانسه فضایی شاد حاکم و بازار خوش‌وبش داغ بود.

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

* با حضور اللهیار صیادمنش لژیونر ایرانی شاغل در ترکیه لیست تیم امید کامل شد و تمرین با حضور ۲۳ ستاره پیگیری شد.

* در حاشیه تمرین امروز کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال دقایقی با وریا غفوری کاپیتان آبی‌پوشان درباره آخرین وضعیت استراماچونی در استقلال صحبت کرد. از لحن صحبت‌های آنها معلوم بود که شرایط خوبی را برای استقلال متصور نیستند.

* در جریان تمرین امروز تیم امید محمد محبی و امیرحسین حسین‌زاده دو ستاره امید دچار مصدومیت جزئی شدند که با مداوای کادر پزشکی به تمرینات گروهی برگشتند.

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

* پس از اخر تمرین تیم امید شاگردان به همراه پیشکسوتان و اهالی فوتبال وسط زمین عکس تیمی و یادگاری انداختند.

* اعضای تیم فوتبال امید پس از اخر تمرین امروز ناهار را در کنار چهره‌های فوتبالی صرف کردند و سپس بلافاصله هتل آکادمی را به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) ترک کردند تا راهی تایلند شوند.

* تیم امید کشورمان در گروه دوم مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تیم‌های ازبکستان کره جنوبی و چین همگروه است و در نخستین دیدار در روز پنجشنبه ۱۹ دی به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

 

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2172232

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *