آخرین اخبار : 

گزارش تمرین استقلال| حرکت عجیب رحمتی و ناراحتی شفر از سؤال یک + تصاویر

ورزشی تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی جهت دیدار مقابل پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در زمین مجموعه صنایع دفاع  برگزار شد.

* با توجه به اینکه اعلام شده بود تمرین امروز به مدت ۲۰ دقیقه به روی ان باز خواهد بود عکاسان و ان زیادی برای پوشش تمرین استقلال حضور داشتند.

* پیش از آغاز تمرین وینفر شفر جلسه‌ای فنی برای شاگردانش برگزار کرد. این جلسه در حالی برگزار شد که بازیکنانی چون سیدمهدی رحمتی سیدحسین سینی مهدی قائدی رضا آذری سجاد آقایی فرشاد محمدی‌مهر محمد دانشگر جابر انصاری و میثم تیموری در آن غایب بودند. این تعداد از شاگردان در وسط زمین بودند و منتظر حضور دیگر شاگردان در تمرین.

* فرشید باقری که به دلیل سرماخوردگی شدید در تمرین روز گذشته شرکت نکرده بود امروز هم با لباس شخصی در محل تمرین حضور یافت تا نظاره‌گر تمرین باشد.

* مارکس نیومایر که دلیل مصدومیت از ناحیه انگشت پا روبه‌رو شده بود امروز به همراه دیگر شاگردان تمرین کرد.

* تمرین با صحبت‌های وینفر شفر آغاز شد که در این لحظه روزبه چشمی از داخل رختکن به شاگردان اضافه شد. شفر وقتی او را دید بازیکن تیمش را در آغوش گرفت و با اشاره به او دقایقی برای شاگردانش صحبت کرد.

* وقتی تمرین آغاز شد سیدمهدی رحمتی به دلیل برخوردی فریاد زد و دستش را به نشانه مصدومیت گرفت. در حالی که همه تصور می‌کردند او مصدوم شده با حضور پزشکان از جای خود با لبخند بلند شد و به تمرینش ادامه داد.

* در ادامه تمرین شفر به میان ان آمد تا به سؤالات آنها درباره دربی پاسخ دهد. یکی از ان درباره بحث آلزایمر او که در یکی از رسانه‌ها مطرح شده بود سؤال پرسید که با ناراحتی سر مربی آلمانی آبی‌پوشان همراه شد. پس از اخر بیان کرد‌وگوی شفر او به ی که این سؤال را پرسیده بود با ناراحتی بیان کرد که محل تمرین را ترک کند و به خانه‌اش برود.

* تمرین با گرم کردن شاگردان آغاز شد و سپس شاگردان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. پس از گذشت ۲۰ دقیقه از ان خواسته شد که محل تمرین را ترک کنند.

* در اواسط تمرین پژمان منتظری به سمت شفر رفت و دقایقی به صورت خصوصی با او صحبت کرد.

* در حالی که تمرین در جریان بود ساشا پسر شفر با لباس شخصی در وسط زمین حضور داشت.

* با توجه به صحبت‌هایی که اشکان نامداری سر مربی دروازه‌بان‌های استقلال در مورد جلسه وینفر شفر و سیدحسین حسینی انجام داده بود نامداری دقایقی با حسینی بیان کرد‌وگو کرد.

* محمدرضا میثاقی مجری برنامه لیگ برتر مشغول تهیه گزارشی از تمرین استقلال برای دربی بود و با سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی صحبت کرد.

* محسن کریمی به مانند روزهای گذشته به صورت اختصاص تمرین کرد. این در حالی بود که خبری از داریوش شجاعیان نبود.

* قرار است اعضای تیم امشب در ضیافت شام امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال شرکت کنند.

هشتادوهشتمین دربی پایتخت از ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *