آخرین اخبار : 

گزارش تمرین استقلال|حضور بازیکن مصدوم، پخش موسیقی عجیب و حضور مظل…

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال استقلال برای دربی روز یکشنبه از ساعت ۱۷ امروز (پنجشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

* با توجه به اینکه از قبل اعلام شده بود تمرین امروز به مدت ۳۰ دقیقه به روی اصحاب رسانه باز خواهد بود، گزارشگران، خبرنگاران و تصویربرداران زیادی از رسانه‌های مختلف برای پوشش تمرین استقلال حضور داشتند.

* زمانی که سه بازیکن استقلال و استراماچونی برای بیان کرد و گو نزد خبرنگاران‌ آمدند، به دلیل ازدحام شدید خبرنگاران و تصویربرداران رسانه‌های خبری مشکلاتی به وجود آمد و این مسئله کار را برای خبرنگاران دشوار کرده بود.

* پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی و سر مربی پیشین استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و پس از صحبت با جواد زرینچه و خوش‌وبش با چند بازیکن استقلال نظاره‌گر تمرین شد.

* زمانی که جواد زرینچه در تمرین استقلال حضور یافت، برخی از خبرنگاران از بسته بودن تمرینات استقلال گلایه کردند و به سرپرست استقلال گفتند که در تیم پرسپولیس هفته‌ای یک بار تمرینات به سوی خبرنگاران باز است، اما در استقلال وقتی چنین مجموعه‌ای برای برگزاری تمرینات وجود دارد، چرا خبرنگاران نمی‌توانند در محل تمرین حضور یابند؟

* مجموعه ورزشی انقلاب که به تازگی در اختیار استقلالی‌ها قرار گرفته دارای امکانات خوبی است و شاگردان نیز از آن رضایت دارند، اما چمن زمین تمرین پستی بلندی‌هایی دارد.

* گروهی از کودکان پویش کار که تحت نظر کمیته امداد هستند، میهمان تمرین استقلال بودند و شاخه گل‌هایی تقدیم شاگردان استقلال کردند. همچنین شاگردان استقلال نیز به آنها کیف مدرسه اهدا کرده تا به نوعی پاسخ آنها را بدهند. وریا غفوری به عنوان کاپیتان استقلال تمام شاگردان را جمع کرد و از آنها خواست که پیش از‌ آغاز تمرین به سراغ این کودکان بروند.

* تمرین با صحبت‌های استراماچونی آغاز شد و سر مربی آبی‌پوشان دقایقی در خصوص تمرین امروز با آنها صحبت کرد.

*‌ فرشید اسماعیلی که به دلیل دریافت کارت قرمز در مسابقه با نفت مسجدسلیمان از حضور در دربی محروم است، با شاگردان تمرین کرد. هر فردی که هافبک استقلال را می‌دید، از او در خصوص بخشیده شدنش در دربی سؤال می‌کرد.

* اگر چه حضور خبرنگاران و عکاسان در تمرین استقلال پررنگ بود، اما افراد متفرقه نیز در کنار زمین تمرین استقلال دیده می‌شدند.

* پس از گذشت ۳۰ دقیقه از آغاز تمرین محمد نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای استقلال از اصحاب رسانه خواست که محل تمرین را ترک کنند.

* چند بانوی هوادار فوتبال در محل تمرین استقلال حضور داشتند.

* در هنگام آغاز تمرین، موزیک‌های عجیبی از یکی از مجموعه‌های اطراف زمین چمن انقلاب پخش می‌شد که در نوع خودش عجیب بود! البته پس از گذشت دقایقی موزیک قطع شد تا شاگردان به تمرین بپردازند.

*‌ بهزاد غلامپور به صورت اختصاصی با دروازه‌بانان تمرین می‌کرد و از سوی دیگر استراماچونی برای شاگردان کارهای تاکتیکی را توضیح می‌داد.

*‌ شیخ دیاباته تنها غایب تمرین استقلال بود و فرشید باقری که به دلیل مصدومیت مدتی دور از تمرینات است، با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین بود. اگر چه هنوز تکلیف دیاباته برای دربی مشخص نیست، اما ظاهراً به کادر فنی استقلال گفته شده است که این بازیکن به دربی نمی‌رسد.

به گزارش تسنیم، دربی ۹۰ از ساعت ۱۶ یکشنبه هفته‌ آینده در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و با قضاوت موعود بنیادی‌فر برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2099983

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *