آخرین اخبار : 

گزارش اعزامی از امارات| اسکورت اتوبوس پرسپولیس توسط پلیس دبی/ هواداران به استقبال شاگردان برانکو آمدند

اعزامی از امارات دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان از ساعت ۲۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه اختصاصی باشگاه الوصل امارات (زعبیل) برگزار می‌شود. اتوبوس تیم پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ به ورزشگاه رسید که با استقبال هواداران نیز روبه‌رو شد.

* حدود ۱۰۰ هوادار در ورزشگاه به استقبال اتوبوس تیم آمدند. پیش از عزیمت شاگردان به سمت ورزشگاه نیز تعدادی از هواداران مقابل هتل با شاگردان عکس یادگاری گرفتند.

* پلیس امارات از هتل تا ورزشگاه اتوبوس تیم را اسکورت کرد. شاگردان پس از پیاده شدن مستقیم راهی رختکن شدند.

* سروش رفیعی هنگامی که قصد پیاده شدن از اتوبوس را داشت ناراحت به نظر می‌رسید. ظاهراً او به دلیل عدم حضور در ترکیب اصلی ناراحت بوده است.

* بین هواداران بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند و سیدجلال حسینی محبوب‌تر بودند. البته سروش رفیعی و شجاع خلیل‌زاده برخورد گرم‌تری نسبت به سایر شاگردان با هواداران داشتند.

* ترکیب تیم پرسپولیس برای دیدار با الاهلی پیش از اطلاع‌رسانی رسمی باشگاه در شبکه‌های دست به دست می‌شد که مسئولان تیم پرسپولیس پس از ورود به ورزشگاه تعجب خود را از این اتفاق اعلام کردند. ترکیب پرسپولیس درست پس از برگزاری جلسه فنی در شبکه‌های منتشر شده بود.

* استقبال خوبی از بازی صورت نگرفته و نمایندگان اسپانسر باشگاه بلیت‌فروشی را انجام می‌دهد که با عدم استقبال مواجه شده‌اند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی که فروش چهار هزار بلیت را پیش‌بینی کرده بودند انتظار دارند حداقل نیمی از این جمعیت در ورزشگاه حاضر باشند و به حمایت از پرسپولیس بپردازند.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *