آخرین اخبار : 

«گریزمان» استاد بازار گرمی

آنتوئن گریزمن یک بار دیگر هم این کار را انجام داد. زمانی که وقتی تصمیم‌گیری رسید همه دنیا را مسابقه داد. فصل گذشته کاری کرد تا باشگاه‌های فوتبال اتلتیکومادرید و بارسلونا برای تصمیم‌گیری او منتظر بمانند و در نهایت هم در مادرید ماند.

حالا شاید تا ۵ روز پیش نمی‌دانست آینده‌اش در کدام باشگاه خواهد بود اما حالا می‌داند. او ابتدا به طرز عجیبی در حالی که هنوز مسابقه‌های فصل در جریان بود اعلام کرد فصل آینده در اتلتیکو نخواهد بود و در شرایطی که مطبوعات بیش از همه او را به بارسا نسبت می‌دادند احتمال پیوستنش به این باشگاه بیش از پیش شد. به اندازه‌ای که حتی سران بارسا هم به جذب او امیدوارتر شدند.

منابع نزدیک به او گفتند قرار است بارسا رقم فسخ قراردادش که ۱۲۰ میلیون یورو است را بپردازد و او را به خدمت گیرد. به نظر می‎رسید که او هم با این روند کاملاً موافق است.

اما شایعاتی مطرح شدند که خیلی زود رنگ و بوی واقعیت گرفتند. روزنامه‌ها و مطبوعات فرانسوی نوشتند ناصر الخلیفی به دنبال جذب او است و حالا هم این خبر منتشر شده که این ستاره با پاری‌سن‌ژرمن به توافق رسیده است.

او باشگاه متعلق به کشور خودش را به چند دلیل انتخاب کرده است. هم اینکه می‌تواند در کشورش باشد هم در تیمی است که مالکش ثروتمند است و مطمئناً پیشنهاد دستمزد خوبی به او داده است هم اگر بتواند با پاری‌سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان شود کاری به مراتب بزرگ‌تر از این کرده که در تیمی که لیونل مسی را دارد به عنوان و جام برسد. باید دید نسبت دادن او به پاریس تا چه حد درست است و چه زمانی قرار است خبر رسمی در این باره منتشر شود.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *