آخرین اخبار : 

کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹| آلوز: خیلی‌ها نسبت به ما تردید داشتند/ تنها ی…

دنی آلوز ۳۶ ساله که یکی از چهره‌های درخشان سلسائو در برتری ۲ بر صفر صبح امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال برزیل مقابل آرژانتین در مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ بود پس از این بازی در بیان کرد‌وگو با شبکه تلویزیونی «گلوبو تی‌وی» بزریل اظهار داشت: فکر می‌کنم خیلی‌ها نسبت به ما تردید داشتند اما ما به خودمان و کادرفنی‌مان اعتماد داشتیم. ما بسیار از خودگذشته و پرتلاش هستیم و ثمره چیزی که کاشته‌ایم را برداشت خواهیم کرد.

مدافع و کاپیتان تیم ملی برزیل صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: اکنون تنها یک گام دیگر تا رسیدن به هدف‌مان که همان قهرمانی در این تورنمت است فاصله داریم. می‌دانستیم که بازی آسانی مقابل آرژانتین نخواهیم داشت و همینطور هم بود اما ما به خودمان و کارمان باور داشتیم.

مدافع پیشین تیم‌های بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن تصریح کرد: می‌خواهیم تا آخرین لحظه بجنگیم و کار استثنایی‌مان را با کسب جام قهرمانی به اخر ببریم. تمام شاگردان تیم هم با افتخار پیراهن بزریل را به تن می‌کنند و سختکوشی بالایی دارند. ما به هدف اول‌مان که صعود به فینال بود‌ رسیدیم و حالا رسیدن به هدف نهایی‌مان باقی مانده است.

برزیل در دیدار فینال این دوره از رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا که قرار است در تاریخ ۱۷ تیر و در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار شود به مصاف برنده دیدار شیلی- پرو خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2045553

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *