آخرین اخبار : 

کلوپ پس از قهرمانی لیورپول: احساس تهی بودن می‌کنم/ داور شمارش معک…

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با شکست منچسترسیتی رده‌دومی در خانه چلسی در مسابقه شب گذشته (پنجشنبه)، قهرمانی لیورپول صدرنشین در فاصله ۷ هفته به اخر به رقابت‌ها مسجل شد و زودهنگام‌ترین قهرمانی در تاریخ لیگ برتر به نام قهرمزپوشان مرسی‌ساید رقم خورد. لیورپول بعد از فتح دربی مرسی‌ساید تنها یک امتیاز دیگر می‌خواست که قهرمانی‌اش را مسجل کند اما سیتی با قبول شکست در خانه تیم فرانک لمپارد، لیورپولی‌ها را زودتر به مقصودشان رساند.

یورگن کلوپ پس از کسب قهرمانی به سایت رسمی باشگاه لیورپول اظهار کرد: کاملاً منقلب شده‌ام. نمی‌دانم. احساسی چندگانه‌ای دارم. خیالم آسوده شد. خوشحالم، احساس افتخار می‌کنم، بیشتر از این نمی‌توانم برای بازیکنانم خوشحال باشم و احساس افتخار کنم. من و بازیکنانم در کنار هم مسابقه چلسی – منچسترسیتی را تماشا کردیم. می‌دانستیم که احتمال باخت سیتی وجود دارد. ممکن هم بود که این اتفاق رخ ندهد. معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتد. ما (بعد از تعلیق لیگ به خاطر شیوه کرونا) می‌خواستیم فوتبال مسابقه کنیم و خوشحالیم که اجازه دادند دوباره مسابقه کنیم و وقتی هم که قهرمانی‌مان مسجل شده، تیم‌مان رسماً منفجر شد.

 

سر مربی آلمانی لیورپول که تیمش فصل گذشته هم تنها به خاطر یک امتیاز کمتر قهرمانی را به منچسترسیتی داد، گفت: ۵ ثانیه آخر مسابقه سیتی – چلسی را شمارش معکوس کردیم اما داور یک کم طولانی‌تر از آنچه ما فکر می‌کردیم سوت اخر را زد و به همین خاطر مجبور شدیم دو سه تا پاس دیگر را هم تماشا کنیم. سوت که به صدا درآمد، احساس نابی داشتیم که نمی‌توانم توصیفش کنم. واقعاً لحظه زیبایی بود. بلافاصله پس از مسجل شدن قهرمانی‌‌مان، احساس تهی بودن می‌‌کردم. باورم نمی‌شد. از خودم به خاطر اینکه در چنین لحظه‌ای چنین احساسی داشتم واقعاً راضی نیستم اما راستش را بخواهید در آن لحظه هضم اتفاقی که افتاد برایم بیش از اندازه سنگین بود. حالم خوب می‌شود. هیچ کسی لازم نیست نگران باشد.

کلوپ تأکید کرد: از این بیشتر نمی‌توانم خوشحال باشم. هرگز نمی‌توانستیم رؤیای چنین چیزی را داشته باشیم و تا قبل از سال گذشته هم هرگز رؤیاپردازی  نمی‌کردم. تا سه سال پیش به اندازه کافی به کسب مقام قهرمانی نزدیک نبودیم. یک سال پیش واقعاً نزدیک شدیم. کاری که پسر‌ها در دو سال و نیم پیش انجام دادند، ثباتی که آنها نشان می‌دهند باور نکردنی است و نظیر ندارد. واقعاً نمی‌دانم که چطور در این مدت طولانی، این کارها را انجام دادیم. شب قبل (مسابقه مقابل کریستال‌پالاس) یک نمونه بسیار خوب بود. طوری مسابقه کردیم که انگار استادیوم پر بود و همه تماشاگران مدام دارند فریاد می‌زنند «لیورپول». لحظه فوق‌العاده‌ای است. فقط همین را می‌توانم بگویم.

سر مربی لیورپول همچنین در اظهار کرد‌وگوی تصویری با شبکه اسکای اسپورت و هنگامی که درباره قهرمانی تیمش صحبت می‌کرد، احساساتی شد و اشک ریخت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2293778

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *