آخرین اخبار : 

«کریستیانو رونالدو» باید از «اینیستا» یاد بگیرد/ تکبر از ۷ گناه کبیره است

روزنامه هواداری باشگاه فوتبال بارسلونا اسپرت در گزارشی مدعی شده کریس کریستیانو رونالدو باید از اینیستا یاد بگیرد. در متن این گزارش این‎ چنین آمده است: تکبر یکی از هفت گناه کبیره است. اما کابوسی است که همراه هر ورزشکاری است و با او همه جا هم سفر می‏‌کند. اهمیتی ندارد چقدر بزرگ و نخبه باشند در این مطلب سوژه بحث ما کریستیانو کریستیانو رونالدو است.

ستاره پرتغالی یک بار دیگر در اظهار نظر اخیرش نشان داد که چقدر خودخواه و مغرور است. درست برعکس آندرس اینیستا که هر روز درسی جدید برای همه دارد.

اینیستا یک بار دیگر نشان داد که همه نباید با صحبت کردن خودش را از باقی جدا کنند. غرور ابزار لازم برای رسیدن به موفقیت نیست. حتی برعکس. این را هم می‌‏توانید ببینید که کریستیانو رونالدو در خیلی از زمین‎های بازی حتی خود برنابئو هو شده و اینیستا نه. او هرجا رفته تشویق شد است به غیر از سن مامس که آن هم دلایل خاص خودش را دارد.

کریستیانو رونالدو بارها نشان داده که حسود است و این هم یکی دیگر از گناهان کبیره است. او به لیونل لیونل مسی حسادت می‎کند. او خودش را بهترین ستاره دنیا اطلاعیه کرد در صورتی که می‎داند این طور نیست. حتی نزدیک به بهترین ستاره دنیا هم نیست. اگر این عنوان قرار باشد به بازیکنی معاصر تقدیم شود آن ستاره لیونل مسی است.

هر دوی این بازیکنان ۵ توپ طلا دارند اما صحبت از این است که این جایزه متعلق به بهترین دنیا نیست. بلکه به کسی داده می‏‌شود که بیشترین گل را زده یا بیشترین جام را گرفته است.

وقتی درباره اظهار نظر کریستیانو رونالدو از اینیستا پرسیدند او نشان داد که چقدر جنتلمن است. فقط تمجید کرد و گفت او مستحق توپ طلا بوده است. برای کریستیانو رونالدو البته خیلی دیر است که بفهمد برای رسیدن به موفقیت لازم نیست حتما خودخواه باشد. دیگر خیلی دیر است که از لیونل مسی و اینیستا درس بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *