آخرین اخبار : 

کارلوس: اگر می‌خواهید قهرمان اروپا شوید باید به رئال بروید…

روبرتو کارلوس اسطوره فوتبال برزیل که بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۷ عضو باشگاه فوتبال رئال بود و با این باشگاه به عناوینی همچون ۴ قهرمانی در لالیگا ۳ قهرمانی در سوپرجام اسپانیا و ۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافت می‌گوید دوست داشته نیمار به رئال ملحق شود.

نیمار ستاره جوان برزیل در نهایت در سال ۲۰۱۳ از سانتوس به بارسلونا پیوست و پس از چهار فصل حضور در این باشگاه در انتقالی ۲۲۲ میلیون یورویی راهی پاری‌سن‌ژرمن شد.

کارلوس ۴۶ ساله به رادیو «فاکس اسپورتس» بیان کرد: اگر با من بود دوست داشتم خیلی وقت پیش نیمار برای رئال بازی می‌کرد اما همیشه زندگی آنطور پیش نمی‌رود که ما دوست داریم. شاگردان بزرگ اینچنینی همیشه باید برای بهترین باشگاه‌های جهان بازی کنند و باشگاه رئال امروزه مرجعی برای هر بازیکنی است. اگر می‌خواهید فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوید باید به رئال بروید.

اسطوره سلسائو همچنین درباره مدافع ۳۱ ساله رئال که آخرین بازی ملی‌اش با پیراهن بزریل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بوده اظهار داشت: هر کسی شایسته فرصتی جدید است و به نظر من مارسلو دوباره در حال رشد و تبدیل شدن به بازیکنی است که همه ما عادت به دیدن بازی‌هایش داشتیم. مارسلو در زمین می‌تواند کارهایی کند که تنها از عهده او ساخته است. امیدوارم مارسلو دوباره به باشگاه ملی برزیل بازگردد و برای کسب جایگاهش در ترکیب اصلی با فیلیپه لوئیز الکس ساندرو و رنان لودی رقابت کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2231510

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *