آخرین اخبار : 

چند گام واقعاً ساده در راهنمای خرید لباس بدمینتون آپدیت آبان ۱۳۹۸

راهنمای خرید لباس بدمینتون

راهنمای خرید لباس بدمینتون | خدمت کاربران گرامی فروشگاه ورزشی اونلی اسپرت هستیم با یک مقاله جدید در مورد نکات مفید جهت خرید لباس بدمینتون و اینکه چگونه می توانیم برای ورزش بدمینتون یک لباس و تی شرت ورزشی راحت بدمینتون خریدار کنیم. ورزش بدمینتون یکی از ورزش های می باشد که در بین جوانان و ورزشکاران به خوبی جا افتاده است و هوادران زیادی در تمام نقاط جهان پیدا کرده است. بدمینتون یک ورزش سراسر مفرح می باشد اما برای انجام این ورزش نیاز به تهیه برخی اقلام ورزشی و پوشاک مناسب برای این رشته را دارید. علاوه بر خرید راکت بدمینتون و خرید کفش بدمینتون شما باید از خرید لباس بدمینتون مناسب تان نیز اطمینان حاصل کنید. برای اینکه بدانید خرید یک تی شرت ورزشی مناسب بدمینتون چه نکاتی دارد تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای خرید لباس بدمینتون

تهیه لباس ورزشی مناسب هر رشته باعث می گردد که از انجام تمرین و مسابقه لذت بیشتری ببرید و اهمیت این کار زمانی بیشتر می شود که این لباس ورزشی علاوه بر حفاظت از بدن شما یک استایل و دیزاین خوبی داشته باشد و به زیبایی و جذابیت ظاهری شما نیز کمک کند. سعی کنید در زمان تهیه لباس و تی شرت ورزشی بدمینتون به لباس های با کیفیت تر توجه کنید و خیلی به فکر تهیه لباس بدمینتون ارزان یا بدون کیفیت موجود در بازار دقت نکنید. تهیه لباس و تی شرت با کیفیت علاوه بر ماندگاری بالاتر در زمان های آینده به دلیل این که از الیاف و پارچه های طبیعی تهیه شده و با پوست و بدن شما سازگاری بیشتری خواهند داشت.

۱- هر فصلی لباس و تی شرت مخصوص به خود دارد

توجه به این نکته مهم است که باید دقت کنید که ورزش بدمینتون را در چه فصلی انجام می دهید و در چه محیطی؟ محیط باز مانند: پارک و بوستان و طبیعیت یا فضای سرپوشیده مانند: سالن ها و ورزشگاه ها، اگر در فصل های گرم سال در حال انجام تمرین یا مسابقات بدمینتون هستید می توانید از لباس های نازکتر استفاده کنید اگر در فصل های سرد سال هستید برای حفظ گرمای بدن می توانید از لباس های با پارچه های ضخیم تر مانند: گرمکن شلوار ورزشی استفاده کنید.

۲- به پارچه و چنس لباس دقت داشته باشید

امروزه لباس ها و تی شرت های ورزشی را از انواع الیاف و پارچه ها تهیه می کنند، برخی از این الیاف به دلیل اینکه طبیعی است و توسط گیاهان یا حیوانات تهیه می شوند با پوست بدن سازگاری بهتری دارند و مناسب شما هستند. برخی از الیاف بصورت مصنوعی و با مواد شیمیایی تهیه میشوند. شما در زمان خرید لباس و تی شرت ورزشی بدمینتون انتخاب های گوناگونی در دست دارید، انواع پارچه های نخی، پلی استری و جدن و … در بین این پارچه ها لیاس های ورزشی را بیشتر از پارچه فلامنت که مشکل از پلی استر و نخ هستند تهیه میشوند. این لباس ها بدلیل اینکه قابلیت گردش هوا دارند و از عرق پوست شما جلوگیری می کنند یکی از انتخاب های مناسب برای شماست شما می توانید در فروشگاه اینترنتی ورزشی اونلی اسپرت بهترین لباس تهیه شده از پارچه های فلامنت را تهیه بفرماید.

۳- تیشرت شما باید توانایی گردش هوا داشته باشد

همان طور که در بالا اشاره گردید توجه به داشتن حالت گردش هوا در انتخاب تیشرت بدمینتون بسیار مهم است زیرا باعثت میشود که عرق جمع شده روی پوست به راحتی از بدن و لباس عبور کرده و با هوای تازه جایگزین گردد. برخی از پارچه ها به دلیل تهیه شده از الیاف مصنوعی فاقد توانایی گردش هوا هستند و ممکن است جمع شدن بیش از حد گرما در بدن شما شونند و دمای بدن شما را بصورت غیر طبیعی افزایش یابد.

۴- مقاوم بودن بودن پارچه

برخی ورزش های نیاز به تحرک و برخورد های سنگین یا نیمه سنگین با بازیکنان اطراف هست و یا اینکه به دلیل استفاده های مکرر نیاز به شستشوی مکرر دارند. شما باید تی شرتی را انتخاب کنید که مقاومت خوبی در مقابل کشش و فشار های اطراف باشد مقاومت در برابر مواد شوینده و حفظ کیفیت و رنگ پارچه نیز از دیگر نکات مهم در این انتخاب تی شرت و لباس بدمینتون می باشد

۵- از برند های معتبر بدمینتون خرید کنید

امروزه بیشتر برندها و شرکت های معروف ورزشی در دنیا اقدام به تهیه و تولید تی شرت و لباس های مخصوص رشته بدمینتون را در دستور کار خود قرار داده اند. شما کاربران گرامی می توانید بیشتر این لباس ها و تی شرت ها اختصاصی رشته بدمینتون را از فروشگاه ورزشی onlysport.ir انجام دهید. شما می توانید یک تجربه خوب از خرید لباس بدمینتون یونکس، خرید لباس بدمینتون فورزا، خرید لباس بدمینتون لینینگ را داشته باشید. توجه داشته باشید که تمام برندهای ورزشی معتبر در سراسر جهان برای رشته های مختلف ورزشی از الیاف و پارچه های مختلفی استفاده می کنند، برخی برند های ورزشی به صورت اختصاصی فقط روی یک یا چند رشته ورزشی محدود تمرکز دارند، تهیه لباس مخصوص رشته ورزشی بدمینتون از برندهای مختصص این رشته یعنی برند دانلوپ، برند یونکس، برند فورزا، برند بابولات خرید خود را انجام دهید.

سایر نکات مهم

از نکات ریز و مهمی دیگری که می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم در زمان خرید انواع تیشرت های ورزشی توجه کنید اینکه است برخی لباس های بدمینتون دارای قواره بندی متفاوتی برای اقایان و خانم ها هستند با توجه به این که خانم ها و آقایان از نظر فیزیکی و توانایی های جسمی تفاوت های اندکی با هم دارند در زمان خرید ست پیراهن شورت ورزشی باید به انها توجه کنید که قواره بندی لباس مناسب جنسیت ورزشکاران باشد. فروشگاه ورزشی Onlysport برای تمام ورزش کاران در تمام سنین اماده ارائه پیراهن شورت تیمی مخصوص رشته بدمینتون می باشد از جمله این اقلام می توان به لباس مخصوص بدمینتون دخترانه اشاره کرد.

 

 

سخن پایانی

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله که راهنمای خرید لباس بدمینتون بود با برخی از نکات مهم برای خرید، انتخاب و بررسی انواع پوشاک ورشی به خصوص پوشاک ورشی بدمینتون را بررسی کردیم. این مقاله در فرصت های پیش رو با جدیدترین نکات بروز رسانی می گردد و در فرصت های پیش رو می توانید به راحتی به این مقاله در سایت ورزشی اونلی اسپرت مراجعه فرماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *