آخرین اخبار : 

چرا استقلال در کمپ اختصاصی‌اش تمرین نمی‌کند؟

ورزشی قرارداد باشگاه استقلال با مجموعه صنایع دفاع به اخر رسیده و مدتی است که تمرینات آبی‌پوشان در زمین‌های مختلفی برگزار می‌شود و این موضوع مشکلاتی را برای اعضای باشگاه بوجود آورده است. باشگاه استقلال کمپ اختصاصی دارد که در فردوس غرب واقع است اما چند سالی است باشگاه بزرگسالان در این زمین تمرین نمی‌کند.

 کمپ باشگاه استقلال سال‌ها به حال خودش رها شده بود و دوره سوم مدیریت علی فتح‌الله‌زاده بخش‌هایی از سکوها و رختکن‌ها ساخته شد. این مجموعه که قرار بود در آن هتل ۴ ستاره رستوران سالن‌ استخر و … ساخته شود به صورت نیمه کاره در اختیار باشگاه بزرگسالان قرار گرفت و چند سالی آبی‌پوشان در آنجا تمرین می‌کردند. این کمپ آنقدر کار نیمه تمام داشت که امیر قلعه‌نویی سر مربی وقت استقلال مجبور شد از طریق دوستانش بخشی از سکوها را بسازد.

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره اینکه چرا از چمن کمپ باشگاه استفاده نمی‌شود به   بیان کرد: به ما می‌گویند چرا زمین دیگری را اجاره کرده و هزینه می‌کنید در صورتی که زمین چمن کمپ زیر کشت بوده و سکوها نیز در حال بازسازی است. تا یک ماه پیش از چمن استفاده می‌شد و باشگاه‌های پایه آنجا حضور داشتند اما الان زیر کشت رفته است.

 

وی با بیان اینکه آنهایی باید جواب بدهند که برای چمن زیرسازی نکرده‌اند بیان کرد: دیوانه نیستیم که وقتی کمپ باشگاه را در اختیار داریم مجموعه دیگری را اجاره کنیم. نمونه‌اش مجموعه نظامی صنایع دفاع است که تمرینات آنجا برگزار شده و شرمنده هواداران و ان هستیم که نمی‌توانند آنجا بیایند. چمن کمپ باشگاه استقلال کیفیت لازم برای استفاده باشگاه بزرگسالان را ندارد و به همین دلیل نمی‌توانیم به آنجا برویم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که قرار است باشگاه بزرگسالان در چه زمینی تمرین کنند بیان کرد: اولویت شفر زمین مجموعه صنایع دفاع است. زمین دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه تربیت بدنی را هم دیده‌ایم.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *