آخرین اخبار : 

پیروزی گاز تهران, اصفهان پالایش نفت آبادان و گروه بهمن

در دومین روز از دور رفت رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال بانوان تیم هیئت بسکتبال اصفهان توانست با نتیجه ۶۹ بر۶۱ تیم خراسان رضوی را از پیش رو بردارد.

این نتیجه در شرایطی به دست آمد که تیم اصفهان در کوارتر نخست با نتیجه ۲۴بر۷پیش بود. در کوارتر دوم با اختلاف یک امتیاز تیم خراسان رضوی با نتیجه ۱۹ بر۱۸ پیش افتاد. در نهایت نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۴۲ بر۲۶ به نفع اصفهان به پایان رسید.

در کوارتر سوم و چهارم نیز خراسانی‌ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و به ترتیب با نتیجه ۱۴بر۹ و ۲۱بر ۱۸ توانستند نیمه دوم را به سود خود به پایان ببرند. اما در پایان این بازی هیئت بسکتبال اصفهان توانست با پیروزی زمین را ترک کند. بازیکنان اصفهان روز گذشته با یک امتیاز اختلاف بازی را به ساسان کرمان واگذار کرد بودند.

در دیدارهای امروز شرکت ملی گاز شکست روز گذشته خود را جبران کرد و با برتری برابر ساسان کرمان با نتیجه ۶۸ بر۴۴ حریف خود را مغلوب کرد. در این دیدار کوارتر نخست با نتیجه ۱۴بر۱۰ کوارتر دوم ۱۷ بر۹کوارتر سوم ۱۹بر۸ و کوارتر چهارم با نتیجه ۱۸بر۱۷ به سود گازی‌ها به پایان رسید و به این ترتیب شاگردان طیاری با پیروزی بازی را به پایان رساندند.

 نفتی‌ها امروز نیز با برد بازی را به سود خود به پایان بردند. پالایش نفت آبادان در بازی امروز به مصاف تیم شهرداری تبریز رفت. کوارتراول و دوم  این بازی با نتیجه ۲۸ بر۱۰ ۱۸ بر ۱۴ به سود پالایش نفت آبادان به پایان رسید.آبادانی‌ها نیمه نخست بازی را با اختلاف ۴۶بر۲۴ به پایان بردند. در کوارتر سوم و چهارم شهرداری تبریز بازی بهتری را ارائه کرد. نتایج کوارتر سوم و چهارم نیز با نتایج ۱۷بر۱۲۲۳بر۲۲ به پایان رسید. تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه۸۰ بر ۶۴ از سد تبریز گذشت.

به این ترتیب آبادانی‌ها سومین پیروزی خود را به دست آوردند. شاگردان مرتضی زاده دربازی بعدی خود به مصاف تیم گروه بهمن می‌رود.

در آخرین دیدار برگزار شده این هفته دو تیم گروه بهمن و استقلال جنوب به مصاف هم رفتند. شاگردان طائرپور همان طور که دوبازی گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند در این دیدار نیز با نتیجه ۶۷ بر ۵۸ به پیروزی رسیدند.

نتایج نهایی سوپر لیگ بسکتبال بانوان به شرح زیر است:

شرکت ملی گاز تهران ۶۸- ساسان کرمان ۴۴

استقلال جنوب ۵۸- گروه بهمن ۶۷

شرکت ملی پالایش نفت آبادان۸۰ -شهرداری تبریز۶۴

هیئت بسکتبال اصفهان۶۹ – هیئت خراسان رضوی۶۱

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *