آخرین اخبار : 

«پوگبا» هنوز به رئال امید دارد

پوگبا هنوز هم امیدوار است تا بتواند در تابستان باشگاه فوتبال منچستریونایتد را ترک کرده و راهی رئال شود هرچند به خوبی می‌داند که عملی شدن این انتقال کار آسانی نیست و تقریبا نیاز به یک معجزه است.

در انگلیس پنجره نقل و انتقالات برای جدایی شاگردان بسته شده اما پوگبا امیدوار است منچستریونایتد درباره قیمت انتقال او انعطاف‌پذیرتر باشد تا قرارداد بسته شده و او در ژانویه باشگاه را ترک کند.

موضع یونایتد هم در این باره مشخص است و سران باشگاه اعلام کردند در صورتی که بتوانند جایگزین مناسبی برای او پیدا کنند برای خروجش از باشگاه و بازی کردن در سانتیاگو برنابئو با او همکاری خواهند کرد.

از طرفی در مادرید هم همه توجهات به نیمار و رقابت با بارسا برای جذب او است و این یعنی فعلا باشگاه مادریدی برای جذب پوگبا تلاشی نمی‌کند مخصوصا که نمی‌تواند او را از ابتدای فصل داشته باشد و در صورت موفق بودن مذاکرات هم این بازیکن را از ژانویه خواهند داشت. این یعنی همه‌چیز بستگی به شرایط نیمار دارد.

اما دلخوشی بازیکن فرانسوی به این است که زیدان به دنبال جذبش است و مینو رایولا مدیر برنامه‌هایش هم در تلاش برای انتقال او است.

منبع: خبرگزاری مهر
https://www.mehrnews.com/news/4693510/%D9%BE%D9%88%DA%AF%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *