آخرین اخبار : 

پنج انتقال برتر فوتبال اروپا/ عجیب‌ترین جابجایی برای بارسلونا

پنجره نقل و انقالات ژانویه به طور رسمی بسته شد. به همین بهانه نگاهی خواهیم داشت به بهترین ترانسفرهای این دوره از نقل و انتقالات زمستانی.

گونسالو ایگواین/>این ستاره از میلان که به طور قرضی در آن بازی می‌کرد به چلسی ملحق شد و باشگاه لندنی این شانس را دارد که بعد از به اخر رسیدن قرارداد قرضی با پرداخت ۳۶ میلیون یورو انتقال را دائمی کند.

آلوارو موراتا/>او با قراردادی قرضی و برای مدت ۱۸ ماه از چلسی به اتلتیکومادرید پیوست. باشگاه مادریدی این شانس را دارد تا در ازای پرداخت ۴۵ میلیون یورو این قرارداد را دائمی کند.

سسک فابرگاس/>هافبک اسپانیایی از چلسی به موناکو فرانسه ملحق شد تا به این باشگاه کمک کند تا مانع از سقوطش به دسته پایین‌تر شود. یکی از دلایل این انتقال تیری آنری بود که در آرسنال با هم هم‌بازی بودند اما او بلافاصله بعد از پیوستن سسک به موناکو اخراج شد.

ماریو بالوتلی/>مهاجم جنجالی و ۲۸ ساله ایتالیایی بعد از این که به عنوان ستاره آزاد نیس را ترک کرد توانست باشگاه پیدا کند و راهی المپیک مارسی شد. او قرار است تا اخر فصل در این باشگاه بماند.

کوین پرنس بوآتنگ/>در یکی از عجیب‌ترین انتقالات این ستاره به طور قرضی از ساسولو به بارسلونا ملحق شد. والورده در خط حمله مشکلاتی دارد و به همین دلیل او به این باشگاه اضافه شد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *