آخرین اخبار : 

پرچم بزرگ ایتالیا تمامی سکوهای سن‌سیرو را می‌پوشاند

تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و سوئد در حالی فردا شب (دوشنبه) در دور برگشت از مرحله پلی‌آف اروپایی راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه سن‌سیروی میلان به مصاف هم می‌روند که آتزوری به دنبال جبران شکست یک بر صفر بازی رفت و کسب سهمیه حضور در جام جهانی روسیه است.

بر اساس گزارش سایت «فوتبال ایتالیا» آخرین بلیت‌های باقیمانده بازی ایتالیا – سوئد امروز (یکشنبه) به فروش رفت که از این بین ۷۴ هزار بلیت به ایتالیایی‌ها اختصاص یافته و ۵۵۰۰ بلیت هم به هواداران سوئد تعلق یافته که از این تعداد تا کنون تنها ۱۸۰۰ بلیت به فروش رفته است.

گفته می‌شود هواداران ایتالیایی قصد دارند پرچم بزرگ ایتالیا را در سه سمت ورزشگاه به نمایش بگذارند. بر این اساس یکی از منحنی‌های ورزشگاه به رنگ قرمز در خواهد آمد منحنی روبه‌رویش سبز رنگ خواهد شد و جایگاه‌های مرکزی نیز به رنگ سفید در خواهند آمد.

آتزوری در ورزشگاه سن‌سیرو هرگز شکست نخورده و ۲۲ پیروزی و ۴ تساوی کسب کرده است. آنها در این ورزشگاه ۷۶ گل زده‌اند و ۲۲ گل دریافت کرده‌اند.

همچنین در بازی فردا شب ۱۰ هزار کودک از مدارس فوتبال تقابل آتزوری و سوئد را از نزدیک تماشا خواهند کرد. هزار نیروی امنیتی هم به منظور تأمین امنیت این بازی فعالیت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *