آخرین اخبار : 

پروسه جذب «نیمار» منتفی شد/ تمرکز رئال روی «امباپه»

فلورنتینو پرس مدیر باشگاه فوتبال رئال که از مدت‌ها قبل به دنبال به خدمت گرفتن نیمار بوده بعد از این که چندین بار صحبت از بازگشت این بازیکن به بارسلونا مطرح شده علاقه‌اش به جذب او را از دست داده است. این موضوعی است که شبکه رادیویی کوپه اسپانیا به آن پرداخته است.

این شبکه رادیویی انتقال نیمار از پاری‌سن ژرمن به رئال پیش از این هم کار سختی بود و به دور از واقعیت به نظر می‌رسید. اما با اتفاقات اخیر این موضوع بیشتر هم به تعویق افتاده و دوراز ذهن‌تر شده است. دلیلش این است که فلورنتینو پرس معتقد است هواداران دوست ندارند نیمار را در تیمشان داشته باشند در صورتی که مدام صحبت از بازگشت او به بارسلونا مطرح است و خود بازیکن هم این موضوع را رد نکرده است.

همچنین اخیرا در مطبوعات اسپانیایی نظرسنجی‌ای برگزار شده و هواداران رئال در آن رای دادند که دوست دارند این باشگاه نیمار را بخرد یا نه و در این نظرسنجی بیشتر هواداران اعلام کردند که علاقه‌ای به داشتن او در تیمشان ندارند.

به نظر می‌رسید بعد از جدایی کریس کریستیانو رونالدو از رئال این باشگاه فشار برای به خدمت گرفتن نیمار را بیشتر کند. اما با این اتفاقات بعید است پافشاری پرس برای جذب او ادامه داشته باشد و به نظر بعد از این رئال بیشتر تمرکزش را روی جذب ستاره دیگر باشگاه فرانسوی یعنی کیلیان امباپه خواهد گذاشت.  

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *