آخرین اخبار : 

پافشاری یونایتد برای جذب «راکیتیچ»

تیم فوتبال منچستریونایتد کماکان امیدوار است بتواند در تابستان ایوان راکیتیچ را به خدمت گیرد. روزنامه انگلیسی اکسپرس مدعی شده سولسشیر سر مربی منچستریونایتد هافبک بارسا را یکی از اهداف اصلی تیمش برای خرید در بازار نقل و انتقالات قرار داده و معتقد است با کمک او می‌تواند قدرت اصلی منچستر را به این تیم بازگرداند. به همین منظور از سران باشگاه خواسته مذاکره با بارسا برای جذب او را آغاز کنند.

علاقه یونایتد به راکیتیچ البته موضوعی جدید نیست و ماه‌ها قبل این بازیکن گزینه‌ای برای باشگاه انگلیسی بود اما کاتالان‌ها به دنبال بالا بردن قیمت این بازیکن بودند.

سولسشیر تصمیم دارد تیمی متشکل از شاگردان جوان بسازد اما هدفش افزودن چند بازیکن باتجربه به تیم هم هست و به همین دلیل قصد دارد بازیکن ۳۱ ساله کروات بارسا را به خدمت گیرد. راکیتیچ ۵ سال در نیوکمپ حضور داشته و مطمئناً لازمه‌های حضور در لیست یونایتد را دارد.

این بازیکن در یونایتد قرار است جانشین آندر هررا شود بازیکنی که قرار است به پاری‌سن ژرمن برود. از طرفی خوان ماتا هم به اخر قرارداد با یونایتد رسیده و قرار است این تیم را ترک کند. از طرفی آینده پل پوگبا هم در هاله‌ای از ابهام است و شاید به پیشنهاد رئال و زیدان پاسخ مثبت دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *