آخرین اخبار : 

پاری‌سن‌ژرمن پس از تلاشی نافرجام دوباره سراغ بنزما می‌رود

کریم بنزما که از زمان جدایی کریستیانو رونالدو از رئال تبدیل به گلزن اول خط حمله کهکشانی‌ها شده است تابستان گذشته شانس پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن و بازگشت به فوتبال باشگاهی فرانسه را داشت اما این انتقال در نهایت عملی نشد.

نشریه فرانسوی «Le10Sport» گزارش داد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تابستان گذشته تلاش کرده بود کریم بنزما را به خدمت بگیرد اما این مهاجم فرانسوی این پیشنهاد را رد کرد و در نهایت هم با تمدید قرارداد خودش را تا سال ۲۰۲۲ به سفیدپوشان مادریدی متعهد کرد.

سایت «فوت مرکاتو» فرانسه اما اکنون خبر داده که پاریسی‌ها همچنان نسبت به جذب بنزما امیدوار هستند و مهاجم پیشین لیون را گزینه خوبی برای جانشینی ادینسون کاوانی می‌دانند از این‌رو خود را آماده ارائه پیشنهادی وسوسه‌انگیز به کریم بنزما می‌کنند.

بنزمای ۳۲ ساله که در سال ۲۰۰۹ از لیون به رئال ملحق شد تاکنون در ۵۰۱ مسابقه برای این تیم به میدان رفته و ۲۴۱ گل به ثمر رسانده است. او پس از کریستیانو رونالدو رائول گونسالس و آلفردو دی‌استفانو چهارمین گلزن برتر تاریخ باشگاه رئال به شمار می‌رود.

این مهاجم فرانسوی این فصل در ۳۶ مسابقه از رقابت‌های مختلف که برای کهکشانی‌ها به میدان رفت و ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۹ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2248916

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *