آخرین اخبار : 

پاری‌سن‌ژرمن سرانجام حاضر به مذاکره برسر نیمار شد

باشگاه بارسلونا که تابستان گذشته به طور جدی به دنبال بازگرداندن نیمار به نوکمپ بود حالا می‌تواند نسبت به عملی کردن این انتقال در تابستان پیش‌رو امیدوار باشد. بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا باشگاه پاری‌سن‌ژرمن سرانجام حاضر به مذاکره برسر ستاره برزیلی خود شد. اخیراً همین نشریه مدعی شده بود که نیمار به مسئولان باشگاه بارسلونا برای بازگشت به نوکمپ چراغ سبز نشان داده است.

بر اساس این گزارش پاری‌سن‌ژرمن آماده مذاکره با بارسلوناست این در حالی است که ممکن است آنتوان گریزمان هم وارد این معامله شود و او نوکمپ را به مقصد پارک‌دوپرنس ترک کند و در مقابل نیمار به جمع آبی‌واناری‌ها بازگردد.

تابستان گذشته هم شایعه جدایی‌ نیمار از پاری‌سن‌ژرمن و بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود و حتی مذاکرات رسمی هم بدین منظور بین مسئولان دو باشگاه برگزار شد اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد و این مهاجم ۲۸ ساله در پارک دو پرنس ماندنی شد.  

نیمار که تا اخر ماه ژوئن ۲۰۲۲ تحت‌قرارداد پاری‌سن‌ژرمن است بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در بارسلونا عضویت داشت و در سال ۲۰۱۷ در ازای پرداخت شدن رقم ۲۲۲ میلیون یورویی بند فسخ قراردادش توسط PSG به این باشگاه فرانسوی ملحق شد.

گریزمان ۲۹ ساله هم که تابستان سال ۲۰۱۹ با قراردادی ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست با وجود شروعی ضعیفش در این باشگاه در ادامه موفق شد آمار ۱۴ گل‌زده و ۴ پاس‌گل را در ۳۷ مسابقه از خود بر جا بگذارد .

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2236366

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *