آخرین اخبار : 

پاری‌سن‌ژرمن به دنبال تشکیل مثلت آتشین با جذب رشفورد

بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «ایندیپندنت» انگلیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تقویت هر چه بیشتر خط حمله‌اش چشم به جذب مارکوس رشفورد از منچستریونایتد در این تابستان دوخته است و این ستاره را به عنوان یکی از اهداف اصلی نقل‌وانتقالات تابستانی در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد در این تابستان رقم قابل‌توجهی را صرف به خدمت گرفتن مهاجمی سطح بالا کند تا به همراه نیمار و کیلیان امباپه مثلث آتشینی را در خط حمله PSG شکل دهند که نام رشفورد ۲۲ ساله در صدر لیست آنها قرار دارد. پاری‌سن‌ژرمن اخیراً قرارداد مائورو ایکاردی را هم قطعی کرد.

رشفورد که به نوعی محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد به شمار می‌رود در سال ۲۰۱۵ توسط لوئیز فن‌خال به تیم اصلی این باشگاه فراخوانده شده و از آن زمان تاکنون روند به رشدی در پیش گرفته به طوری که تاکنون در ۲۰۸ بازی ۶۶ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است.

این مهاجم انگلیسی که ۳۸ بازی ملی و ۱۰ گل‌زده با پیراهن انگلیس در کارنامه‌اش دارد تا آخر ماه ژوئن ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد منچستریونایتد است. رشفورد ۲۲ ساله با وجود مصدومیت جدی که این فصل به آن دچار شد در ۳۸ بازی آمار ۲۱ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2306730

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *