آخرین اخبار : 

ویلموتس با ۲ دستیار و یک آنالیزور به ایران می‌آید

مارک ویلموتس روز گذشته (چهارشنبه) سرانجام قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران را امضا کرد و تا آخر مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هدایت باشگاه ملی را برعهده خواهد داشت. یکی از دپیلمات‌ها در سفارت ایران در بلژیک در اظهار کرد‌وگو با فرانسه (AFP) هم خبر داد که امضای قرارداد در محل اقامت سفیر ایران در بروکسل صورت گرفته است. گفته می‌شود دستمزد این سر مربی بلژیکی ۱٫۳ میلیون یورو در سال خواهد بود.

روزنامه هلندی زبان «هِت نیوبلاد» بلژیک در این راستا خبر داد ویلموتس ۵۰ ساله در نظر دارد مانو فریرا اسپانیایی و تیری فریانس بلژیکی را با خود در کادرفنی باشگاه ملی ایران داشته باشد و هرمان دلاندشیر بلژیکی نیز ممکن است به عنوان آنالیزور ویدئویی سر مربی پیشین باشگاه ملی بلژیک را در مأموریت جدیدش همراهی کند.

مانو فریرا ۶۰ ساله است و در حال حاضر هدایت باشگاه جوانان خنت بلژیگ را برعهده دارد. تیری فریانس ۶۲ ساله هم به عنوان دستیار سر مربی در باشگاه استاندارد لیژ بلژیک فعالیت داشته است. هرمان دلاندشیر ۶۰ ساله نیز پیش از این به عنوان آنالیزور ویدئویی با باشگاه‌های خنت کلوب بروژ لوکرن و باشگاه ملی بلژیک همکاری کرده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *