آخرین اخبار : 

ووشو قهرمانی جهان|صبری خورشیدی و عارفی مقام هم فینالیست شدند/ ۵ م…

  روز سوم از پانزدهمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جهان امروز(سه‌شنبه) در شانگهای چین برگزار شد و یوسف صبری علی خورشیدی و میلاد عارفی‌مقام نیز مانند عرفان آهنگریان و محسن محمدسیفی با برتری در دیدار نیمه‌نهایی فینالیست شدند تا شاگردان حسین اوجاقی کار بزرگ خود را با ۵ نماینده در دیدار نهایی تکمیل کنند.

در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم یوسف صبری به مصاف محمد دیها از تونس رفت و در راند نخست با اختلاف ۱۲ امتیاز حریف خود را شکست داد تا او نیز در یک قدمی کسب مدال طلا قرار بگیرد. 

صبری برای حضور در دیدار نیمه‌نهایی حریفانی از پاکستان و فرانسه را شکست داده بود. نماینده کشورمان برای کسب نشان طلا فردا(چهارشنبه) به مصاف سعد بوریکا از مراکش خواهد رفت.

علی خورشیدی نیز در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۸۰ کیلوگرم در دو راند متوالی عید جورجیس از لبنان را شکست داد تا او نیز جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کند. 

نماینده کشورمان برای حضور در دیدار نیمه‌نهایی موفق به شکست نمایندگانی از لهستان و لبنان شده بود و برای کسب نشان طلا فردا به مصاف نماینده چین خواهد رفت.

همچنین میلاد عارفی‌مقام در دیدار نیمه‌نهایی وزن ۸۵ کیلوگرم در دور راند متوالی از سد گئورگ سعده از لبنان گذشت تا پنجمین فینالیست ساندا ایران لقب بگیرد. 

عارفی‌مقام برای حضور در دیدار نهایی موفق به شکست حریفانی از رومانی و ترکیه شده بود و فردا(چهارشنبه) برای کسب نشان طلا به میدان خواهد رفت. 

در رقابت‌های امروز شهربانو منصوریان الهه منصوریان و مریم هاشمی در ساندا بانوان و محمد علی مجیری در تالو موفق به کسب مدال طلا شده بودند و هانیه رجبی نیز در تالو به مدال نقره رسیده بود. 

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2125582

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *