آخرین اخبار : 

ورود رئال به کورس رقابت با بارسلونا برای جذب مارتینس

نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته که باشگاه رئال هم به صف مشتریان پروپاقرص لائوتارو مارتینس پیوسته است. عمل کرد مهاجم آرژانتینی اینتر در یکی دو فصل اخیر توجه برخی از تیم‌های مطرح اروپا از جمله بارسلونا را جلب کرده و در ابتدای فصل حتی گمانه‌زنی‌هایی درباره دست به کار شدن تیم کاتالانی برای خرید این ستاره ۲۲ ساله صورت گرفت.

اکنون نام رئال هم به فهرست مشتریان بازیکنی نراتزوری اضافه شده و طبق ادعای اسپورت این باشگاه برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد او که ۱۲۰ میلیون یورو است مشکلی ندارد.

مارتینس که بارها نامش به عنوان گزینه اصلی بارسلونا برای تقویت خط حمله‌ این تیم برده شده – حتی برخی منابع خبری از توصیه لیونل مسی به مدیران بارسلونا برای جذب هموطن او حکایت دارد – به انتشار خبرهای حاکی از انتقال وی به نوکمپ واکنش مثبت نشان داده است. با وجود این مسئله و نیز فراهم شدن فرصت بازی در کنار مسی برای مارتینس رئالی‌ها هم می‌خواهند شانس خود را برای جذب ستاره سابق راسینگ کلاب آرژانتین که دو سال پیش وارد فوتبال اروپا شد امتحان کنند.

 

با توجه به اینکه احتمال دارد بارسلونا بار دیگر تمرکز خود را روی پس گرفتن نیمار از پاری‌سن‌ژرمن قرار دهد رئال می‌تواند از این فرصت برای جلب نظر مارتینس استفاده کند.

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2202909

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *