آخرین اخبار : 

واکاوی کارت‌های قرمز استقلالی‌ها و گردن زخمی هافبک فولاد + عکس

ورزشی روز گذشته دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال در حالی با نتیجه ۲ بر یک به سود خوزستانی‌ها به اخر رسید که این دیدار سه اخراجی داشت. علی کریمی هافبک استقلال به دلیل خطا و فرهاد مجیدی به خاطر اعتراض اخراج شدند. در نیمه دوم عارف غلامی مدافع جوان استقلال با اعتراض شدید به تصمیم داور کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد تا استقلال ۹ نفره به مسابقه ادامه دهد.

پس از اخر مسابقه انتقادهای زیادی از سوی استقلالی‌ها نسبت به داور صورت گرفت که اخراج کریمی سختگیرانه بوده و همین مسئله باعث عصبانیت مجیدی شده است. در صحنه اخراج کریمی سیدمهدی سیدعلی داور میدان در یک متری صحنه بوده و اعتقاد داشته است که کریمی به گردن محمد آبشک هافبک فولاد ضربه زده است. شدت ضربه به حدی بوده که باعث آسیب‌دیدگی آبشک شده است. هافبک استقلال اعتراض می‌کند که پیش از ضربه زدن ستاره حریف پیراهن او را کشیده است اما داور اعتقاد داشته که اگر هافبک فولاد مرتکب خطایی هم شده باشد باید آوانتاژ می‌داد چرا که مهدی قائدی پس از آن در گوشه زمین صاحب توپ شده و این ستاره استقلال بوده که بی‌محابا مرتکب خطا شده است.

تصویر وضعیت آسیب‌دیدگی گردن محمد آبشک در برخورد با علی کریمی را در زیر مشاهده می‌کنید:

به دنبال این صحنه مجیدی سر مربی استقلال به شدت به تصمیم داور اعتراض می‌کند و وارد زمین می‌شود. داور طبق قانون می‌تواند به دلیل ورود سر مربی به زمین او را اخراج کند اما گویا شنیده می‌شود سر مربی استقلال از الفاظی استفاده کرده که سیدعلی را وادار به دادن کارت قرمز کرده است. اعتراض‌های مجیدی حتی بین دو نیمه نیز ادامه داشت و داور و ناظر مسابقه گزارش صحبت‌های او را به کمیته انضباطی ارسال کرده‌اند.

اخراج غلامی حواشی چندانی نداشت چرا که مدافع استقلال در صحنه اول خطای شدیدی انجام می‌دهد و کارت زرد می‌گیرد. در صحنه دوم با اعتراض به سمت داور می‌رود تا با گرفتن کارت زرد دوم استقلال ۹ نفره شود. پس از اخر مسابقه کادر فنی و شاگردان به غلامی معترض می‌شوند که چرا تیم را ۹ نفره کرده است.

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2293445

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *