آخرین اخبار : 

هزارتوی «نیمار»

نیمار که از زمان پیوستن به تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن تلاش می‌کرد خودش را به هواداران ثابت کند و نشان دهد که ارزش ۲۲۲ میلیون یورو را داشته با اپرایی که به راه انداخت و به وضوح نشان داد می‌خواهد از تیم جدا شود دوباره مجبور است تلاش‌های قبل را از سر گیرد مخصوصا که این بار تلاشش برای رفتن از تیم ناکام بوده و حالا هواداران با بازیکنی روبرو هستند که نشان داده تیم مورد علاقه آن‌ها گزینه اولش نیست.

روی کاغذ این طور است که نیمار از ۱۴ سپتامبر شانس بازگشت به بازی‌ها را دارد. اما مشخص نیست این اتفاق قطعی باشد.

در ماه‌های اخیر زندگی نیمار در پاریس فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. از مشت زدن به یک هوادار گرفته تا مواجه شدن با بنر هواداران که خطاب به او نوشته بودند «نیمار برو».

حالا هم عملکردش در برزیل که بسیار عالی بوده هواداران را عصبانی کرده و دلیلش این است که هرگز چنین عملکردی از او در تیم خودشان ندیدند و حالا به وفاداری او هم شک دارند.

البته که نیمار در تیم فرانسوی آمار خوبی داشته است. با وجود مصدومیت‌های زیادی که گریبانش را گرفته است توانسته ۳۴ گل زده و ۲۱ پاس گل در ۳۷ بازی لیگ بزند. اما حاشیه‌هایی که داشته باعث شده هرگز این عمل کرد به چشم نیاید.

از طرفی این واقعیت که مصدومت زیاد باعث شده باشگاه آن طور که باید از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری‌اش بهره نبرد هم واکنش هواداران و هم سران باشگاه را در پی داشته است.

به همه این‌ها اضافه کنید اظهار نظر بارسلونا را که اعلام کرده دیگر تصمیمی برای خرید نیمار ندارد و قرار نیست در پنجره نقل و انتقالات بعدی اتفاقی بیفتد. یعنی نیمار باید هر طور شده خودش را در پاری‌سن ژرمن ثابت کند.

منبع: خبرگزاری مهر
https://www.mehrnews.com/news/4714735/%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *