آخرین اخبار : 

«نیمار» کلید حضور «کوتینیو» در پاری‌سن ژرمن

نیمار اصلاً مقابل تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن نیست و برخلاف چیزی که مطبوعات می‌نویسند و به نظر می‌رسد کاملاً به باشگاه فرانسوی متعهد است و دوست دارد برای تیم مفید باشد. در نتیجه همین دلسوزی برای باشگاه در تلاش است کوتینیو را متقاعد کند تا به تیم فرانسوی بپیوندد.

رابطه خوب بین دو ستاره برزیلی می‌تواند نقطه امیدی برای فرانسوی‌ها باشد و روزنامه اکیپ هم این موضوع را تائید کرده است.

مدیر برنامه‌های کوتینیو کیا جورابچیان از قبل تلاشش برای گرفتن مجوز خروج این ستاره از بارسا را آغاز کرده و می‌داند در شرایطی که کاتالان‌ها به دنبال جذب گریزمان هستند شانس اینکه موکل او را بفروشند بسیار زیاد است. به همین دلیل است که احتمال پیوستن کوتینیو به نیمار در پاریس بسیار زیاد است. از طرفی تا پیش از این بهترین مشتری کوتینیو چلسی بوده که می‌خواسته جای خالی ادن هازارد بعد از فروشش به رئال را پر کند اما با شرایط دشوار چلسی و محرومیت در بازار نقل و انتقالات حالا شانس پاری‎سن ژرمن بیشتر شده است.

کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول به بارسلونا منتقل شد و رقم انتقالش هم ۱۶۰ میلیون یورو بود. اما تا به امروز عملکردش متقاعد کننده نبوده است. بر سر انتقال کوتینیو به پاریس اما مشکلاتی هم وجود دارد که جدی‌ترین آن رابطه تیره و تار دو تیم است. در سال ۲۰۱۷ پاری‌سن ژرمن با پرداخت رقم فسخ قرارداد نیمار او را از بارسا به تیمش منتقل کرد و این شروعی برای مشکلات بین دو باشگاه بود.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *