آخرین اخبار : 

نیمار پیام داد به بارسلونا برمی‌گردد/ گریزمان در فهرست فروش!

نشریه اسپورت کاتالونیا ادعا کرد که نیمار بار دیگر به اطلاع مسئولان باشگاه بارسلونا رسانده که شدیداً خواهان بازگشت به نوکمپ است.

او تابستان سال گذشته تمام تلاشش را برای بازگشت به جمع آبی‌و‌اناری‌ها انجام داد اما مخالفت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و رقم بالایی که برای فروش او تعیین شد اجازه نداد چنین اتفاقی رخ دهد. با این حال از انگیزه‌های ستاره برزیلی برای بازگشت به تیمی که سال ۲۰۱۸ آن را ترک کرد کاسته نشده است.

طبق ادعای اسپورت نیمار به مسئولان باشگاه بارسلونا گفته است؛ از هر ابزاری که برای تحت فشار قرار دادن PSG داشته باشد استفاده می‌کند تا راه بازگشتش به نوکمپ را هموار کند. این در حالیست که مالکان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در قطر به مدیران باشگاه دستور داده‌اند به نیمار اجازه خروج ندهند. نیمار ظاهراً دست بردار نیست و قصد دارد در آخر فصل جاری مذاکراتش را از سر بگیرد و این بار انتظار می‌رود که تنش‌ها میان او و باشگاه پاریسی به اوج برسد.

نشریه اسپورت در همین حال ادعای دیگری هم مطرح کرده که حتی روی جلد این روزنامه کاتالان رفته است. این نشریه نوشته که آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی بارسلونا ممکن است قربانی شود تا پول لازم برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ فراهم شود.

گریزمان تابستان سال ۲۰۱۹ با قراردادی ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست و با وجود شروعی ضعیف در هفته‌‌های قبل از تعلیق لیگ به خاطر شیوع کرونا آمار قابل قبولی داشت.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2228256

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *