آخرین اخبار : 

نیمار: واقعاً دلم برای فوتبال لک زده است/ شرایط موجود به من اضطرا…

نیمار که این روزها در کشور خود یعنی برزیل به سر می‌برد و به صورت انفرادی تمرینانش را پیگیری می‌کند می‌گوید از وضعیت به وجود آمده در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹) خسته شده است. شیوع جهانی ویروس کرونا باعث تعطیلی لوشامپیونه به مانند دیگر لیگ‌های معتبر جهان شده است و نیمار و هم‌تیمی‌هایش در پاری‌سن‌ژرمن هنوز نمی‌دانند که مسابقات قرار است از چه زمانی از سرگرفته شود.

نیمار در وب‌سایت شخصی خود نوشت: «ندانستن اینکه چه زمانی می‌توانم برگردم به من اضطراب می‌دهد. واقعاً دلم برای بازی کردن رقابت کردن بودن در کنار هم‌تیمی‌هایم در محیط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تنگ شده است. دلم واقعاً برای فوتبال لک زده است. اطمینان دارم که هواداران هم می‌خواهند که همه هر چه سریع‌تر به زمین بازی بازگردند. امیدوارم تصمیم‌گیری (برای مشخص کردن زمان از سرگیری مسابقات) هر چه سریع‌تر صورت بگیرد».

وی در ادامه درباره فعالیت‌هایش در این روزها نوشت: «مجموعه مسکونی که من در آن زندگی‌ می‌کنم فضای زیادی برای دوچرخه‌سواری یک زمین فوتبال یک سالن ورزشی و تجهیزات قابل استفاده دارد که البته تا زمانی که به قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی احترام گذاشته شود می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. برنامه روزانه من هم شامل صبحانه اولین جلسه تمرین استراحت و در طول روز فعالیت‌های سرگرم‌کننده است که در نهایت باعث می‌شود که انرژی مصرف کنم. در برخی موارد تمرینات خاص و عمومی هم به دو دوره تقسیم می‌شوند».

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که دوباره بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح شده پیش از تعطیلی لیگ در نتیجه شیوع ویروس کرونا در ۱۵ بازی لوشامپیونه ۱۳ گل برای PSG به ثمر رسانده بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2250128

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *