آخرین اخبار : 

نارضایتی مدیران بارسلونا از آتورو به دلیل بی‌انضباطی دوباره

نشریه مارکای اسپانیا نوشته است به دنبال حضور آرتورو ملو در یک باشگاه شبانه که نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن هم آنجا بوده است باشگاه بارسلونا تصمیم به فروش هافبک برزیلی‌اش گرفته است.

نیمار هفته پیش برای ارائه توضیحات خود درباره پرونده شکایتش از باشگاه بارسلونا به کاتالونیا سفر کرد و در همان سفر به یکی از شلوغ‌ترین باشگاه‌های شبانه شهر بارسلونا هم رفت که ۴ تا از دوستانش از جمله لئو باپتیستا و آرتورو ملو هم او را همراهی کردند.

این نخستین باری نیست که آرتور به خاطر رؤیت شدن در یک بزم شبانه جنجال‌ساز می‌شود. او چندی پیش هم به دلیل رفتن به پاریس برای شرکت در مراسم جشن تولد نیمار مجبور به عذرخواهی شد و همان موقع تأکید کرد که دیگر چنین حرکتی را تکرار نخواهد کرد.

اگرچه به نظر نمی‌رسد که تکرار مسائل حاشیه‌ای آرتور منجر به فروش فوری او یا اخراجش از ترکیب اصلی شود اما طبق اعلام نشریه مارکا حضور او در باشگاه شبانه در کنار نیمار سبب شده که بیش از پیش از چشم مدیران باشگاه بارسلونا بیفتد. در گذشته شائبه‌هایی در خصوص احتمال فروش هافبک سابق تیم گرمیو برای تأمین بخشی از هزینه بازگرداندن نیمار به نوکمپ مطرح شده بود و الان به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا بیش از پیش برای کسب درآمد از فروش بازیکن برزیلی‌اش ترغیب شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2109007

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *