آخرین اخبار : 

نادری: وظیفه‌ام در پرسپولیس سنگین‌تر از قبل شده است/ به آینده باشگاه‌مان اطمینان داریم و به صدر جدول می‌رسیم

  ورزشی محمد نادری بعد از سپری کردن یک نیم‌فصل موفق در پرسپولیس در فصل جاری تبدیل به یکی از وزنه‌‌های این باشگاه در حملات شده است. در واقع کالدرون بخش عمده‌ای از حملات تیمش را از سمت چپ طراحی می‌کند و این مسئله وظیفه مدافع چپ این باشگاه را سنگین‌تر کرده است. نادری که در لیست باشگاه ملی هم نامش دیده می‌شود به مسائل پیرامون خود و تیمش پاسخ داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

: در روزی که مسابقه نسبتاً خوبی را مقابل شهر خودرو به نمایش گذاشتید نتیجه را واگذار کردید؟ />در این مسابقه خیلی خوب ظاهر  شدیم حتی بهتر از مسابقه‌های قبل و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم. حریف‌مان هم قدر بود و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت. در کل سرعت مسابقه خیلی بالا بود و تماشاگران یک مسابقه باکیفیت را تماشا کردند. از لحاظ ایجاد موقعیت هم باشگاه ما بهتر بود و حق‌مان برد بود. حریف روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید در حالی که ما فرصت‌های به مراتب بهتری داشتیم و آنها را از دست دادیم. تماشاگران زیادی برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه امام رضا (ع) آمده بودند و متأسفانه شرمنده آنها شدیم.

: پرسپولیس مقابل مدعیان قهرمانی سه شکست داشته است که اتفاق خوبی برای این باشگاه نیست. آیا با این شرایط می‌توانید به قهرمانی امیدوار باشید؟/>به آینده باشگاه صد درصد اطمینان داریم. فاصله ما با صدر جدول فقط پنج امتیاز است و مسابقه‌های خیلی سختی را تا اینجای فصل پشت سر گذاشته‌ایم. ضمن اینکه حریف‌مان‌مان هم با یکدیگر مسابقه خواهند کرد و امتیاز از دست خواهند داد. مهم این است که ما بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم که در آن صورت زمان زیادی نمی‌برد تا به صدر جدول برسیم.

: به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس از بعد فنی نسبت به هفته‌های اول لیگ بهتر شده است …/>بله مخصوصاً در دو مسابقه ‌آخرمان خیلی خوب موقعیت ایجاد کرده و از حریف‌مان برتر بوده‌ایم. شاگردان کم کم با تفکرات سر مربی آشناتر شده‌اند و به هماهنگی لازم رسیده‌ایم. اطمینان داشته باشید در مسابقه‌های آینده بهتر هم خواهیم شد.

: در مسابقه‌های اخیر پرسپولیس خیلی حملات این باشگاه از جناح چپ طرح‌ریزی شده است این مسئله نشان می‌دهد وظیفه تو در باشگاه به مراتب سنگین‌تر شده است./>خدا را شکر می‌کنم که در پست خودم جا افتاده‌ام و در این زمینه باید از هم‌تیمی‌ها و هواداران باشگاه هم به خاطر حمایت‌شان تشکر کنم. واقعاً وظیفه من سنگین‌تر از قبل شده است و این کارم را دشوار‌تر می‌کند. امیدوارم در این مسیر دشوار بتوانم رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کنم.

: در لیست جدید باشگاه ملی هم حضور داری و این نشان می‌دهد که ویلموتس مسابقه‌های لیگ را به خوبی تماشا می‌‌کند./>مسلماً حضور اعضای محترم کادر فنی باشگاه ملی در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه‌های لیگ انگیزه شاگردان را دوچندان می‌کند. من هم به عنوان یکی از شاگردان دیده شده در لیگ بسیار خوشحالم که به باشگاه ملی دعوت شده‌ام و امیدوارم بتوانم در این باشگاه جایگاهی ثابت برای خود دست و پا کنم. اگرچه کار بسیار سختی است از این جهت که در پست‌های مختلف شاگردان شایسته‌ای در باشگاه ملی حضور دارند.

 

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2111742

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *