آخرین اخبار : 

میلان جانشین دوناروما را انتخاب کرد

مارکو فاسونه مدیر اجرایی باشگاه میلان تأیید کرد که این باشگاه درصدد جذب ماتیا پرین دروازه‌بان تیم فوتبال جنوا قرار دارد.

با اظهارات اخیر مینو رایولا (اینجا بخوانید) مدیر برنامه‌های جان لوئیجی دوناروما که شدیداً از رویکرد مقامات باشگاه میلان برای حفظ این دروازه‌بان ۱۸ ساله انتقاد کرد به نظر می‌رسد که جدایی سنگربان دوم تیم ملی ایتالیا از روسونری قطعی است و به همین دلیل باشگاه مذاکراتی را برای یافتن جانشین مناسب آغاز کرده است.

اخیراً گزارش شده که میلان با جنوا برای خرید پرین با قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو وارد مذاکره شده است و اکنون فاسونه این خبر را تأیید کرده است.

فاسونه در این خصوص به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: امکان عقد قرارداد ما و پرین وجود دارد به خصوص اگر مشکلات جسمانی او برطرف شده باشد. در حال حاضر ماسیمیلیانو میرابلی (مدیر ورزشی باشگاه) لیستی بلند بالا از دروازه‌بان‌ها را مورد بررسی قرار داده است و ظرف دو روز آینده این لیست را به دو نفر که بهترین گزینه‌ها خواهند بود کاهش خواهد داد.

پرین در صورت پیوستن به میلان پیراهن شماره یک این تیم را خواهد گرفت چرا که دوناروما تا الان از تمدید قراردادش با میلان – قراردادی که تا پایان فصل آینده اعتبار دارد – خودداری کرده است.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *