آخرین اخبار : 

«مودریچ» در یک قدمی تاریخ‎سازی/ توپ طلا به ستاره کروات می‎رسد؟

لوکا مودریچ آماده است تا روز دوشنبه به همراه خانواده به پاریس سفر کند تا در مراسم توپ طلا شرکت کند و این در حالی است که ستاره کروات تیم فوتبال رئال شانس زیادی هم برای دریافت این جایزه دارد.

این بازیکن به دنبال تکمیل عناوین فردی و دستاوردهای بی‌نظیرش است. او پیش از این توانسته بود عنوان بهترین بازیکن جام جهانی و لیگ قهرمانان را از آن خود کند و همچنین جایزه بهترین فیفا هم به او رسیده است.

حالا این بازیکن تنها یک قدم با تاریخ‌سازی فاصله دارد. اول به این دلیل که اگر برنده توپ طلا شود توانسته عناوین بسیاری را در یک فصل به دست آورد که پیش از این به باقی آن‌ها اشاره شد و دیگری این که نامش به عنوان اولین بازیکنی که توانست به سلطه لئو مسی و کریستیانو رونالدو بر مراسم توپ طلا اخر دهد او خواهد بود. سلطه‌ای که عمرش حدود یک دهه بود.

این در حالی است که کمتر کسی فکرش را می‌کرد در دورانی که ستاره‌های دو تیم بارسلونا و یوونتوس لئو مسی و کریستیانو رونالدو هنوز بازی می‌کنند بازیکن دیگری بتواند توپ طلا ببرد. حالا اما زمانش رسیده که مربیان شاگردان تیم‌ها خبرنگاران و هواداران رای دهند و به نظر مودریچ است که قرار است بالاتر از باقی شاگردان عنوان بهترین را به دست آورد. به این دلیل که او توانسته اعتماد همه را جلب کند و بازیکنی است که به خاطر عمل کرد خوبش در جام جهانی حتی هواداران بارسلونا و دیگر تیم‌ها هم او را دوست دارند.

به خاطر عملکردش توانایی‌هایش در بهتر کردن بازی هم‌تیمی‌ها به خاطر شخصیت دوست‌داشتنی خودش و رفتار همیشه مناسبی که داشته شاید بتوان اظهار کرد واقعا هم بهترین گزینه برای دریافت توپ طلا است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *