آخرین اخبار : 

منصوریان به دنبال برد قبل دربی/ کاظمی بالاخره پیروز می‌شود؟

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال فردا(چهارشنبه) با دیدار ماشین‌سازی تبریز و استقلال تهران آغاز می‌شود.

ماشین‌سازی در حالی از ساعت ۱۷ فردا پذیرای استقلال است که اوضاع خوبی ندارد. این تیم با تنها ۱۰ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر قرارد دارد و از زمانی که فرهاد کاظمی هدایت آن را به عهده گرفته هنوز موفق به کسب پیروزی نشده است.

آنها اما هفته گذشته موفق شدند تراکتورسازی ‌همشهری مدعی خود را متوقف کنند و از همین رو با روحیه و خودباوری بهتری نسبت به گذشته می‌توانند برابر استقلال صف‌آرایی کنند و در فکر کسب اولین برد خود باشند.

این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که ماشین‌سازی دیگر آندرانیک تیموریان را هم در اختیار ندارد. بازیکنی که بارضایت فرهاد کاظمی به استقلال بازگشت.  البته نکته مثبت برای تیم تبریزی این است که بازیکن سابقشان به دلیل مشکلاتی که برای استقلال در زمینه نقل و انتقالات پیش آمده نمی‌تواند مقابل آنها به میدان برود.

در طرف دیگر زمین اما امین حاج‌محمدی بازیکنی که نیم‌فصل اول در استقلال حضور داشت می‌تواند عامل انگیزشی خوبی برای ماشین‌سازی باشد.  حاج محمدی فصل را با استقلال خوب شروع نکرد و حالا قصد دارد برابر این تیم دوباره خودش را ثابت کند.

ماشین‌سازی در این دیدار بهمن کامل را هم به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

استقلال هم در شرایطی به میدان می‌رود که در بیم و امید به سر می‌برد از طرفی آنها با پیروزی ۳ بر ۲ هفته گذشته برابر صبای قم ۳۱ امتیازی شدند و رده چهارم جدول را در اختیار دارند و با پیروزی در این دیدار می‌توانند موقتا حضور در رده سوم را هم تجربه کنند.

از طرف دیگر این تیم مشکلات متعددی دارد. استقلال جبارف و تیموریان را جذب کرد تا تیمش تقویت شود اما حکمی که از سوی فیفا به دلیل بدهی عادل شیحی صادر شد آنها را از استفاده از این بازیکنان محروم کرد.

این وضعیت مبهم برای روزبه چشمی هم وجود دارد و هنوز به طور قطعی مشخص نیست که آیا استقلال می‌تواند روی ۳ سهمیه آزاد خود حساب کند یا خیر. استقلال در این شرایط پیش از دربی پایتحت باید به مصاف ماشین‌سازی برود تا فارغ از حواشی مربوط به جذب بازیکن با ظرفیت فعلی بتواند با پیروزی خارج از خانه شرایط مناسب دربی را داشته باشد.

در دیدار فردا فرشید اسماعیلی و مجید حسینی به دلیل محرومیت
در ترکیب استقلال حضور ندارند و  هرایر مگویان و جابر انصاری هم دو بازیکن مصدوم
استقلال هستند که به این بازی نمی‌رسند.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *