آخرین اخبار : 

منصوریان: باید به احترام هواداران خارج از کشور دربی برگزار شود/ بی‌پولی به ما آسیب می‌زند

و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین عصر امروز (سه‌شنبه) آبی‌ها به سئوالات ان پاسخ داد.

اردوی ارمنستان

خدا را شکر اردوی بسیار خوبی داشتیم و همه امکانات وجود داشت از مدیریت باشگاه متشکرم. ما به دلیل دیر تمام شدن مسابقات‌مان فرصت‌مان برای بدنسازی کم بود با این حال از اردو خیلی راضی بودم.

دربی در آلمان

در ۴۸ ساعت گذشته پی در پی با اسپانسر تماس داشتم و با هم صحبت کردیم. اگر قرار بود این بازی برگزار نشود ما دو روز دیرتر به ایران می‌آمدیم. در ۴۸ ساعت گذشته اسپانسر به ما گفت که بازی قطعا برگزار می‌شود. یک بحث اینجاست که بیش از هفت هزار بلیت تا الان فروخته شده است و باید به احترام هواداران خارج از کشور این بازی برگزار شود. از طرفی دیگر با توجه به قرارداد اسپانسر که در خارج از ایران منعقد شده لغو این بازی نزدیک به یک میلیارد تومان به اسپانسر لطمه می‌زند و این در حالی است که منبع درآمدی ما از اسپانسر است. در تمام دنیا تیم‌های بزرگ با هم بازی می‌کنند اما در کشور ما نسبت به این قضیه سختگیری می‌شود. خیلی وقت‌ها اسپانسر چلسی منچستر و بقیه تیم‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند. در مجموع به اسپانسرمان گفتم که ما آماده‌ایم تا بازی کنیم چرا که برنامه‌ریزی لازم را داشته‌ایم.

پیش قرارداد بازیکنان

مسئله اصلی همین جاست که ما برای موفقیت‌مان تلاش زیادی می‌کنیم ولی یک چیز به ما آسیب می‌زند و آن هم بی‌پولی است. سال گذشته چند بازیکن‌مان را برای صرفه‌جویی چهار پنج میلیاردی از لیست خارج کردیم. فوتبال حرفه‌ای است و ما به منابع مالی نیازمندیم.

خروجی های استقلال

در ۷۲ ساعت آینده خروجی‌های ما مشخص می‌شوند و دو نفر از لیست‌مان بیرون می‌روند و جباری و جباروف به ما اضافه می‌شوند. جباروف نیاز داشت به ازبکستان برود و گذرنامه‌اش را عوض کند او طبق برنامه‌ای که در اختیارش گذاشته‌ایم کار می‌کند. جباری و جباروف به تیم ما وزن و پرستیژ می‌دهند.

آینده خروجی های استقلال

فوتبال حرفه‌ای است. در اینجا نباید وارد فضای احساسی شویم. باید عواطف را کنار بگذاریم. هیچ کس برای من صبر نمی‌کند که من برای او صبر کنم. فوتبال حرفه‌ای است و اگر قرار باشد وارد فضای عاطفی شویم باید به ۲۵ سال پیش برگردیم.

شایعه مصدومیت جباری

جباری چهار سال است که در قطر بازی می‌کند. با توجه به این عقبه فضای شایعات ایجاد شده است. به آقای افتخاری هم گفته‌ام که در قرارداد همه بازیکنان این مسئله باید باشد که در تست پزشکی موفق باشند. جباری پلکانی به ما اضافه شده و در بدنسازی هم بود. او در بازی آخرمان ۱۵ دقیقه با تیم بازی کرد و مثل جباروف عالی بود. این دو بازیکن پرستیژ استقلال را بالا می برند. ما می‌خواهیم جباری در فضایی که ایجاد کرده باشد با این حال اگر پزشکان بگویند هر بازیکنی مشکلی دارد ما به آن تمکین می‌کنیم.

آینده کادر پزشکی استقلال

دکتر نوروزی عضوی از خانواده استقلال است اما کار برای دکتر ستوده سخت است چون اینجا استقلال است و کسی برای کسی کار نمی‌کند و همه برای استقلال کار می‌کنند. بحث نوروزی جداست چون او سال‌ها با استقلال کار کرده است. یک چالش درباره جباری ایجاد شد اما باید صحبت کنیم تا حل شود اما فضا برای دکتر ستوده بسته است و او در کنار ما نخواهد بود.

بازی تدارکاتی در صورت لغو دربی

اگر امشب به خانه برویم و خبر دهند که دربی برگزار نمی‌شود که قطعا برگزار خواهد شد روز جمعه یک بازی تدارکاتی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *