آخرین اخبار : 

مصائب «سولاری» در رئال‌مادرید/ شرایط کهکشانی‌ها فرقی نکرده است!

سانتیاگو سولاری مدعی شده باشگاه فوتبال رئال از شرایط کاملا راضی است و خریدهایی به این باشگاه نسبت داده می‌شود که اصلا صحت ندارند. با هدایت او مادرید از رتبه نهم جدول رده‌بندی به رتبه چهارم رسیده است اما هنوز هم با بارسلونا صدرنشین لیگ فاصله زیادی دارد. البته که دلایل زیادی وجود دارد که او و هواداران رئال از شرایط راضی نباشند.

وضعیت در لیگ/>رئال ۷ امتیاز با بارسا فاصله دارد. همچنین این باشگاه در رقابت‌های لالیگا با نتیجه ۵ بر یک مغلوب بارسلونا شده است. از زمان روی کار آمدن سولاری این باشگاه ۵ مسابقه را برده یک مسابقه را مساوی کرده و در باقی مسابقه‌ها شکست خورده است.

عمل کرد/>رم قربانی بهترین مسابقه فصل رئال بود اما با توجه به این که از این باشگاه ۸ بازیکن نامزد دریافت توپ طلا بودند برد ۳ بر صفر مقابل رم را که کنار بگذاریم این باشگاه از آنچه باید باشد فاصله زیادی دارد. در این باشگاه با توجه به شاگردان باید شرایط بهتر باشد.  

دو نقطه سیاه/>بدترین شکست اروپایی مادرید به نام سولاری ثبت شده است شکست مقابل زسکا مسکو که در گروهش در لیگ قهرمانان آخر شد. نتیجه ضعیف دیگر هم مقابل ایبار و شکست ۳ بر صفر بود.

تعداد مصدومیت‌ها/>از زمانی که سولاری سر مربی رئال شده بازیکنانش بارها دچار مشکلات عضلانی شدند. بسیاری از جمله مارکو آسنسیو گرت بیل مارکوس یورنته ماریانو دیاز مارسلو و سرخیو رگولون مصدوم هستند.

موضوع ایسکو/>از اولین لحظه که سولاری در رئال روی کار آمده تا همین حالا ایسکو یکی از مشکلات رئال بوده است بدون آسنسیو یا بیل باشگاه نیاز شدیدی به او دارد و نمی‌تواند از او استفاده کند.

برنابئو خالی/>واقعیتی که سولاری نمی‌تواند آن را انکار کند این است که برنابئو خالی است و این یعنی هواداران از اتفاقاتی که درون زمین مسابقه می‌افتد راضی نیستند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *