آخرین اخبار : 

مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال می‌رود/ دمبله نمی‌توان…

بازار نقل و انتقالات تابستان امسال تحت‌الشعاع خبرهای ضدونقیضی قرار داشت که در مورد آینده نیمار بود. نیمار خواهان جدایی از پاری‌سن‌ژرمن و بازگشت به بارسلونا بود اما در همان روزها رئال هم تلاش کرد که او را به سمت سانتیاگو برنابئو بکشاند که در نهایت موفق نشد. مسی اما طبق اعتراف خودش جزو کسانی بود که باور کردند هم‌تیمی ۲۷ ساله سابقش از پایتخت اسپانیا درخواهد آورد.

مسی در بیان کرد‌و‌گو با رادیو کاتالونیا بیان کرد: راستش من در بازار امسال فکر می‌کردم که اگر نیمار به بارسلونا نیاید به مادرید می‌رود. او واقعاً می‌خواست از پاری‌سن‌ژرمن برود و در حرفه‌اش تغییر ایجاد کند. او فکر می‌کند که فلورنتینو پرس و رئال کاری برای جذب او انجام خواهند داد.

مسی در ادامه راجع به اتفاق جنجالی اخیر بازی بارسلونا مقابل سویا صحبت کرد که در آن عثمان دمبله اخراج شد. پس از بازی متئو لاهوس داور بازی در گزارش خود نوشت دلیل اخراج بال فرانسوی بارسلونا این بوده که او دو بار به او گفته «تو خیلی بد هستی خیلی بد». مسی اما مدعی شد که هم‌تیمی‌اش نمی‌توانست چنین جملاتی را به لاهوس گفته باشد چون به زبان اسپانیایی مسلط نیست.

مسی درباره اینکه بعد از اخراج هم تیمی ۲۲ ساله‌اش به لاهوس چه می‌بیان کرد اظهار داشت: من به داور گفتم که برای عثمان خیلی دشوار است که بخواهد چنین جمله‌ای را به او بگوید چون او برای او جمله‌بندی به زبان اسپانیایی دشوار است. سر مربی‌مان هم در نشست خبری بعد از بازی حرف‌های مرا تأیید کرد. من تعجب می‌کنم که داور حرف‌های دمبله به آن آسانی متوجه شده باشد چون دمبله هنوز هم برای اسپانیایی حرف زدن مشکل دارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2114934

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *