آخرین اخبار : 

محمد طیبی: به خاطر زنوزی و هواداران پُرشور به تراکتورسازی پیوستم/ هیچ وقت از جدایی حرف نزدم

محمد طیبی ورزشی در واکنش به شایعه اختلافش با مسئولان تراکتورسازی و اینکه گفته می‌شد قصد جدایی از این باشگاه را دارد اظهار کرد: من مدتی بود که صحبت نمی‌کردم و شایعات مختلفی هم درست شد. من هیچ مشکلی با باشگاه ندارم و اصلاً اگر مشکلی هم وجود داشته باشد همه چیز با حرف زدن درست می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: در ابتدای فصل به خاطر آقای زنوزی و هواداران پرشور تراکتورسازی به این باشگاه آمدم و دل کندن از این هواداران و تراکتورسازی بسیار دشوار است. من به هیچ عنوان حرف از جدایی نزدم و قطعاً در این باشگاه می‌مانم چون دوست دارم با تراکتورسازی قهرمان لیگ برتر شوم.

 

مدافع باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد اضافه شدن اخباری و کوین کنستانت به جمع تراکتورسازان تأکید کرد: خدا را شکر شاگردان خوبی به باشگاه اضافه شدند و آقای زنوزی با مدیریتی قوی درصدد تقویت باشگاه است. اخباری جزو گلرهای خوب ایران است و با حضور او و فروزان خیال‌مان از خط دروازه راحت است. کنستانت هم یک ستاره حرفه‌ای است که در میلان مسابقه کرده است و می‌تواند به باشگاه ما کمک کند. البته ما در خط هافبک شاگردان خوبی مثل اسلامی‌خواه مهدی‌پور و پهلوان را هم داریم.

طیبی در رابطه با شانس قهرمانی تیمش در لیگ امسال هم تصریح کرد: ما در ابتدای فصل به دلیل اینکه تغییرات زیادی در باشگاه ایجاد شده بود امتیازهای حساسی را از دست دادیم ولی در نیم‌فصل دوم قطعاً بهتر امتیاز خواهیم گرفت. در لیگ امسال هدفی جز قهرمانی نداریم و هدف‌مان این است که هواداران را خوشحال کنیم. با باشگاه‌های بالای جدول هم در خانه خودمان روبه‌رو می‌شویم و این بهترین فرصت است تا امتیاز بگیریم و قهرمان شویم.

وی در اخر اظهار داشت: خوشحالم که در باشگاه بزرگی مثل تراکتورسازی مسابقه می‌کنم. مسابقه برای هواداران پرشور این باشگاه لذت‌بخش است. باید از زحمات مالک باشگاه‌مان هم تشکر کنم. امیدوارم در اخر فصل قهرمانی با تراکتورسازی را تجربه کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *