آخرین اخبار : 

محمدرضا خانزاده: مانع گلزنی مهدی طارمی می‌شویم/ ماچالا: به روند صعودی‌مان ادامه می‌دهیم

به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ ستارگان قطر میلان ماچالا سر مربی ۷۵ ساله و اهل جمهوری چک باشگاه الاهلی دوحه درباره رویارویی هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر برابر الغرافه اظهار داشت: الغرافه با وجود شکست اخیر ۸ بر یک برابر السد همچنان یک باشگاه بزرگ و حریفی دشوار است. 

ماچالا ادامه داد: باشگاه الاهلی با بهبود وضعیت خود توانست هشت مسابقه گذشته لیگ ستارگان را بدون شکست پشت‌سر بگذارد و امیدوارم به روند صعودی‌مان در جدول رده‌بندی ادامه دهیم. هدف‌مان از همان آغاز فصل که حتی شرایط خوبی نداشتیم و به منطقه خطر جدول رده‌بندی نزدیک شدیم حضور در جمع ۴ باشگاه برتر رقابت‌ها است. در این مسیر فشار زیادی را روی حریفان ایجاد خواهیم کرد.

محمدرضا خانزاده ملی‌پوش ایرانی باشگاه الاهلی دوحه نیز درباره مسابقه با الغرافه اظهار کرد: الغرافه باشگاه خوب و دشوار است اما ما برای پیروزی و کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم.

وی سپس با اشاره به حضور مهدی طارمی دیگر ملی‌پوش ایرانی در ترکیب باشگاه الغرافه خاطرنشان کرد: او یکی بهترین مهاجمان کنونی قطر است اما تلاش می‌کنیم تا ضمن رفع خطر مهدی طارمی مانع گلزنی‌اش شویم.

مدافع باشگاه الاهلی در خاتمه اظهار کرد: الاهلی با تلاش تمامی اعضای خود شامل شاگردان کادر فنی و مدیریتی توانست در رده پنجم جدول لیگ ستارگان جای بگیرد. می‌خواهیم با ادامه این روند در جمع چهار باشگاه برتر رقابت‌ها قرار داشته باشیم.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *