آخرین اخبار : 

محسن آشوری: شرایط بانوان نسبت به مردان خوب نیست ولی معنی آن این ن…

خبرنگار ورزشی محسن آشوری سرپرست فدراسیون کاراته در حاشیه نشست ستاد عالی‌مسابقه‌های المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: جلسه خوبی بود و نگاه خوبی نسبت به کاراته داشتند و این جای غرور دارد. از طرفی مسئولیت ما سنگین‌تر است و باید جوابگوی اعتماد‌ها باشیم.

وی تاکید کرد: شرایط و شانس‌ها برای کسب سهمیه و مدال مطرح شد. نیازهایی وجود دارد و اعداد و ارقامی اعلام شد که با گشاده رویی پذیرفته و قول کمک دادند که نگاه ۷۰ تا ۸۰  درصدی به اعتبارات ما داشته باشند. بودجه بیشتر از گذشته است و ۱۲ اعزام داریم که سهمیه حداکثری بگیریم که هزینه زیادی دارد و با بودجه ما فاصله دارد. از این بابت نگران بودیم که خوشبختانه قول مساعد دادند.

آشوری تصریح کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون ها تا ۱۲ دی ماه ادامه دارد و بعد مراحل لازم پیگیری و تاریخ انتخابات اعلام می‌شود. مسئولیت پیگیری امور و برگزاری مجمع را دارم و کاندیدا نمی‌شوم.

وی بیان کرد: شرایط بانوان نسبت به مردان خوب نیست ولی معنی آن این نیست که شانس نداریم. اگر زیر ساخت‌ها فراهم و امکانات فراهم شود در بانوان هم افتخارآفرین می‌شویم. بودجه فوق العاده‌ای برای بانوان در نظر گرفتیم. اگر در مسیر شرایط کسب سهمیه فراهم‌ نشود در مسابقات فرانسه اردیبهشت ماه سال ۹۹ که گزینش آخر است سهمیه المپیک را به دست می‌آوریم.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *