آخرین اخبار : 

مانچینی احتمال دعوت از بازیکن آرسنال به تیم ملی ایتالیا را رد نکر…

یکی از شاگردان تیم فوتبال آرسنال که در این فصل خوش درخشیده و مسابقه‌اش جلب توجه کرده مهاجم این تیم گابریل مارتینلی است.

این بازیکن ۱۸ ساله که در این فصل ۴ گل برای توپچی‌ها به ثمر رسانده متولد برزیل است اما اخیراً مشخص شده که پاسپورت ایتالیایی دارد و سایت گل هم مدعی شده است که فدراسیون فوتبال ایتالیا به دعوت از او به تیم ملی ایتالیا فکر می‌کند.

مانچینی که تیمش روز شنبه هفته آینده در چارچوب مسابقه‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ به مصاف یونان و سه روز پس از آن مقابل لیختن‌اشتاین به میدان می‌رود در یک نشست خبری اظهار کرد: شاگردان ما پیشرفت کرده‌اند و مربیان هم در لیگ‌های مختلف عمل کرد شاگردان ایتالیایی را زیر نظر گرفته‌اند بازیکنانی که آینده‌ای روشن دارند.

در مورد دانیله دروسی ما دوست داشتیم که به او فرصتی برای انجام مسابقه خداحافظی برگزار کنیم تا از سوی هواداران مورد قدردانی قرار بگیرد اما او مصدوم است. او چند هفته است که مسابقه نکرده پس باید ببینیم که آیا در آینده احتمال انجام چنین کاری وجود خواهد داشت. ما باید منتظر شاگردان دو ملیتی‌مان بمانیم تا ببینیم وضعیت‌شان چطور پیش می‌رود. در همین حال به روش قبلی‌مان برای جابجا کردن ایموبیله و بلوتی در خط حمله ادامه می‌دهیم. یکی از آنها باید استراحت کند تا دیگر به میدان برود. در مورد ماریو بالوتلی هم باید یگویم که او هنوز لحاظ جسمانی کاملاً آماده نیست. او بعد از ماه‌ها خانه‌نشینی برگشته است. مسابقه‌اش مقابل ناپولی خوب بود اما هنوز باید مسابقه‌های بیشتری انجام دهد البته من با خود او درباره این موضوع حرف زده‌ام.

مانچینی ادامه داد: یک سال پیش ما در وضعیت واقعاً سختی قرار داشتیم اما الان که ۱۵ ماه از کنار هم بودن‌مان می‌گذرد اوضاع بهتر است. ما از آنچه که داریم و وضعیت فعلی تیم راضی هستیم. دیگران هرچه می‌خواهند بگویند. من دوست داشتم که در گروهی با حضور آلمان فرانسه اسپانیا و هلند قرار بگیریم اما اینطور نشد.

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2114112

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *