آخرین اخبار : 

لیگ قهرمانان اروپا| پیروزی دشوار بایرن مونیخ و یوونتوس در شب آسان س…

شب اول از هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری دشوار رئال یوونتوس و بایرن مونیخ و پیروزی آسان پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی به آخر رسید.

در گروه اول رئال ضمن ارائه نمایشی مطلوب با گل تونی کروس در دقیقه ۱۸ در خانه گالاتاسرای به برتری یک بر صفر رسید تا خودش و زیدان سر مربی کهکشانی‌ها را موقتاً از بحران خارج کند و چهار امتیازی شود. در دیگر مسابقه این گروه پاری‌سن‌ژرمن در خانه بروژ ۵ بر صفر پیروز و به صعود نزدیک شد. ایکاردی در دقایق ۷ و ۶۳ و امباپه در دقایق ۶۱ ۷۹ و ۸۳  برای میهمان گلزنی کردند. با این نتیجه پاری‌سن‌ژرمن ۹ امتیازی بالاتر از رئال چهار و بروژ دو امتیازی در صدر جدول گروه اول قرار دارد.

براساس این گزارش در  گروه دوم مسابقات بایرن مونیخ در خانه المپیاکوس به برتری ۳ بر ۲ رسید. رابرت لواندوفسکی در دقایق ۳۴ و ۶۲ و تولیسو در دقیقه ۷۵ برای بایرن و العربی در دقیقه ۲۳ و گیلرمه در دقیقه ۷۹ برای باشگاه یونانی گل زدند. در دیگر دیدار این گروه تاتنهام با برتری ۵ بر صفر خانگی مقابل ستاره سرخ بلگراد به روند ناموفق اخیرش آخر داد. سون هیونگ مین در دقایق ۱۶ و ۴۴ هری کین در دقایق ۹ و ۷۲ و لاملا در دقیقه ۵۷ برای باشگاه لندنی گلزنی کردند. در جدول گروه دوم بایرن ۹ امتیازی در صدر است و تاتنهام چهار امتیازی بالاتر از ستاره سرخ سه و  المپیاکوس یک امتیازی در رده دوم قرار دارد.

سه‌شنبه شب همچین  در گروه سوم مسابقات منچسترسیتی در خانه خود قاطعانه ۵ بر یک آتالانتا را برد. پس از اینکه پنالتی «مالینوسکی» در دقیقه ۲۸ آتالانتا را پیش انداخت سیتی توسط آگوئرو در دقایق ۳۴ و ۳۸ (از روی نقطه پنالتی) و استرلینگ در دقایق ۵۸ و ۶۴ و ۶۹ به گل رسید. ضمن اینکه فودن از منچسترسیتی در دقیقه ۸۳ از مسابقه اخراج شد. در جدول گروه سوم منچسترسیتی ۹ امتیازی بالاتر از دیناموزاگرب و شاختار چهار و آتالانتای بدون امتیاز در صدر است.

در گروه چهارم نیز یوونتوس در حالی که با گل میرانچوک در دقیقه ۳۰ از میهمانش لوکوموتیو مسکو عقب افتاده بود دو بار متوالی توسط دیبالا در دقایق ۷۷ و ۷۹ به گل رسید و ۲ بر یک پیروز شد. در جدول گروه چهارم یوونتوس و اتلتیکومادرید با هفت امتیاز اول و دوم هستند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2125667

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *