آخرین اخبار : 

لیگ قهرمانان اروپا| جوخه قدرتمند آلمانی در دژ مستحکم لندن

  شب اول هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با یکسری مسابقه متوازن و نه‌چندان حساس و یک جدال بزرگ روی پرده می‌رود. اتفاقا آن یک مسابقه بزرگ آنقدر از جذابیت سرشار است که شاید یک تنه بتواند سه‌شنبه شب جذابی را برای فوتبال‌دوستان رقم بزند.

 تاتنهام – بایرن‌مونیخ؛ بزرگان همیشگی مردان باشهامت

بایرن‌مونیخ پس از پیروزی آسان هفته نخست مقابل ستاره سرخ بلگراد حالا به عنوان صدرنشین جدید این فصل بوندس‌لیگا به خانه نایب‌قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا می‌رود تا قدرتش را اثبات کند. بزرگ همیشگی فوتبال اروپا در جدال با مردان باشهامت پوچتینو مثل همیشه چشم به درخشش مردان تهاجمی‌اش دارد؛ یکی مثل کوتینیو که در لباس لیورپول ۲ گل به تاتنهام زد و سومین گلش می‌تواند زمینه‌ساز پنجمین پیروزی بایرن در ۶ بازدید اخیر از لندن شود.

 غایبان مسابقه

لوسلسو و سسنیون به دلیل آسیب‌دیدگی قادر به همراهی تاتنهام میزبان نیستند و فیته‌آرپ و گروتسکا هم  در ترکیب بایرن غایب هستند ضمن اینکه احتمال نرسیدن پریشیچ مصدوم به این مسابقه هم وجود دارد.

 رویارویی‌های قبلی

 ۲ باشگاه قبلا ۴ بار به مصاف هم رفته‌اند؛ ۲ بار در فصل ۱۹۸۳-۱۹۸۲ و ۲ بار در فصل ۱۹۸۴-۱۹۸۳ جام یوفا.  حاصل کار ۲ برد برای بایرن یک پیروزی برای تاتنهام و یک تساوی بود.

نکات کلیدی

* تاتنهام با وجود شکست در ۳ مسابقه از ۴ رقابت اخیر خودش در لیگ قهرمانان اروپا در تنها رقابتی که در این بازه زمانی شکست نخورد آژاکس را برد و به فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

* تاتنهام در ۸ مسابقه از ۱۱ مسابقه اخیر خانگی در این رقابت‌ها به برتری رسیده است.

* بایرن در هیچیک از ۹ مسابقه اخیر خارج از خانه اروپایی شکست نخورده است.

 ترکیب احتمالی

تاتنهام: یوریس آلدرویرلد آئوریه فرتونگن دیویس ان‌دومبله وینکس سیسوکو اریکسن سون و کین

بایرن‌مونیخ: نویر پاوار زوله کیمیش بوآتنگ آلابا گنابری تیاگو کوتینیو کومان و لواندوفسکی

 برنامه هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا:

سه‌شنبه اول اکتبر (۹ مهر)

رئال – بروژ (۲۰:۲۵)

گالاتاسرای – پاری‌سن‌ژرمن (۲۲:۳۰)

تاتنهام – بایرن مونیخ (۲۲:۳۰)

ستاره سرخ – المپیاکوس (۲۲:۳۰)

آتالانتا – شاختار دونتسک (۲۰:۲۵)

منچسترسیتی – دینامو زاگرب (۲۲:۳۰)

یوونتوس – بایرلورکوزن (۲۲:۳۰)

لوکوموتیو مسکو – اتلتیکومادرید( ۲۲:۳۰)

چهارشنبه دوم اکتبر (۱۰ مهر)

خنک – ناپولی (۲۰:۲۵)

لیورپول – سالزبورگ (۲۲:۳۰)

اسلاویا پراگ – بوروسیا دورتموند (۲۰:۲۵)

بارسلونا – اینتر (۲۲:۳۰)

زنیت – بنفیکا (۲۲:۳۰)

لایپزیگ – المپیاکوس (۲۲:۳۰)

والنسیا – آژاکس (۲۲:۳۰)

لیل – چلسی (۲۲:۳۰)

انتهای پیام/

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2108290

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *